Restauracja Michelangelo (zamknięte)

gdzie jesteś? województwo: mazowieckie miejscowość: Warszawa , dzielnice: Włochy, Ursus, Ochota, Wola

ul. Wolska 50a, paw 10 01-230 Warszawa
tel: (22) 862-60-78

• sunray 28 recenzji

03.01.2013, 18:31 napisał:

Polecam

Wystrój fajny. Pizza smaczna i warta swojej ceny. Obsługa sympatyczna i pomocna. Jedyną wadą jest to, że lokal znajduje się na piętrze, a toaleta na parterze. Sama w sobie też nie świeciła czystością.

• razor 7 recenzji

24.08.2012, 10:24 napisał:

Pyszna pizza na lunch

Zawitałem do Michelangelo po kilku miesiącach przerwy. Knajpa przeszła generalny remont w środku, całkiem przyjemnie, ale bez jakiś rewelacji.
    Polecam tą pizzerie na szybki lunch - ceny 13-15 zł, a dostajemy solidną pizzę na cienkim cieście wypiekaną w piecu opalanym drewnem. Mój faworyt to quattro formaggi - cztery sery - pyszności. Jakość do ceny oceniam na piątkę!

• biednystudent 10 recenzji

14.02.2012, 13:40 napisał:

Warto wpaść na lunch

Bywam tu tylko w godzinach promocji lunchowej, czyli od 12:00 do 16:00, gdy wszystkie pizze są po 13 zł i od razu zaznaczam, że oceniam ten lokal tylko z tej perspektywy.

Zacznijmy od tego, że w wersji podstawowej jakość pizzy jest adekwatna do ceny: ciasto bardzo smaczne, ale poza jego smakiem niewiele więcej czuć na języku. Co trzeba zatem zrobić? Trzeba coś na nią dorzucić, dodatki są po 1 zł. W większości przypadków podwójny ser ratuje sprawę i za 14 zł mamy całkiem porządny i smaczny placek.

Wnętrze takie sobie, przy wejściu brzydko pachnie, toaleta mocno prowizoryczna. Obsługa przeważnie sympatyczna. Dużym plusem jest czas oczekiwania na zamówienie, talerz z pizzą ląduje przed nami zwykle po 3-4 minutach.

Warto też zajrzeć do drugiej pizzerii obok na dole. Pizze bardzo podobne w smaku, w godz. 12:00 - 15:00 też jest promocja, część jest po 13 zł, a część po 15 zł. Dodatki już droższe (3 zł), ale za to w wersji podstawowej składników jest chyba nieco więcej niż na górze.

Z mniej ważnych detali: na górze gra zwykle jakaś włoska tandeta albo jedna z popularnych stacji radiowych grających "najlepsze hity", na dole natomiast chyba jakieś radio internetowe - najczęściej rockowa klasyka.

• reuptake 69 recenzji

04.10.2010, 11:19 napisał:

Smutek

Niedziela, pora obiadu, lokal pusty, nastrój smutku i opuszczenia. Na stolikach niedoprane obrusy. Pizza przeciętna, mimo pieca opalanego drewnem, który bardziej wzbogaca zapachem dymu powietrze w restauracji niż aromat pizzy.

• pudzik777 1 recenzja

14.12.2010, 20:37 napisał:

Stojąca porażka

Może zacznę od jedzenia - pizze wypiekane na drewnie, co przede wszystkim czuć w lokalu, a nie na talerzu. Poza tym pizzeria oferuje do godz. 16 lunch time, czyli wszystkie pizze po 13 zł - nie wiem tylko, gdzie tam był ser i reszta składników, pizza dla osób z dużą wadą wzroku!!! Obsługa i kucharze na poziomie bardzo przeciętnym. Sala po remoncie wygląda znacznie gorzej niż przed, brakuje tam tylko fontanny z Rzymu dla wypełnienia miejsca. Nie polecam.

• Lis104 3 recenzje

22.02.2010, 14:24 napisał:

Jak dla mnie super

Lokalizacja lokalu może nie jest zachwycająca, ale to jest chyba nie najważniejsze... Najważniejsze jest to co jest w środku. Jedzenie bardzo dobre (pizze wypiekane w piecu opalane drewnem), makarony również bardzo dobre, a na deser tiramisu. Wystrój bardzo miły i przytulny, zwłaszcza teraz po remoncie. Jedyny minus tego lokalu to toaleta, no ale cóż, zawsze się coś znajdzie. Ceny nie są wygórowane, zwłaszcza że w godzinach (o ile dobrze pamiętam) 12-16 każda pizza kosztuje 12 zł.

Polecam każdemu, kto lubi zjeść dobrą pizzę.

• guzio 123 recenzje

29.01.2009, 14:38 napisał:

Jakość do ceny - 5 gwiazdek

Prawdziwa włoska pizza, na jaką trudno trafić w Polsce. Polecam pizzę serową quatro formaggi. Jeśli uda się trafić na promocję, wtedy można tutaj zjeść prawie darmo. Nie mam zastrzeżeń do obsługi ani wystroju. Polecam wszystkim pizzerię Michelangelo.

• ReineMargot 90 recenzji

11.08.2008, 19:05 napisał:

Jestem na tak :)

Naprawdę dobra pizza, dodatkowym atutem jest jej dobra cena, która w określonych godzinach jest wręcz rewelacyjna :) Do obsługi nie mam zastrzeżeń - szybka i z reguły uśmiechnięta. Makaronów jeszcze nie próbowałam (wszystkie po 20 zł), ale zamierzam. Wystrój - OK, a wielkość lokalu zwiększa szanse na znalezienie wolnego stolika. Wrócę na pewno jeszcze kilka razy.

• Kikka 17 recenzji

23.10.2008, 17:53 napisał:

To jest to!

Lokal nic specjalnego, ale przecież w pizzerii nie to jest ważne :)
    Pizza PRAWDZIWA, z pieca na drzewo, z włoską mozzarellą i pomidorami. Polecam na nieformalne spotkania. Mniam!

• orcio 4 recenzje

21.02.2009, 21:28 napisał:

Nowy wystrój - pizza bez zmian - na szczęście :) Warto spróbować...

Bardzo dobra pizza z pieca opalanego drewnem przygotowywana przez Włocha. Sprawdzałem kilka innych pizzerii, ale Michelangelo pozostaje dla mnie numerem 1. Bardzo przystępne ceny (aktualnie w promocji w godz. 12-15 w dni robocze dowolna pizza za 12 zł). Po ostatnim remoncie wystrój lokalu znacznie się poprawił, obsługa też jest w porządku, polecam jako świetne miejsce na lunch.