Restauracja Czerwona

gdzie jesteś? województwo: śląskie miejscowość: Chorzów
4.0

ul. Sienkiewicza 8 41-500 Chorzów
tel: (32) 241-41-02
typ lokalu: restauracja typ kuchni: hiszpańska, międzynarodowa, śląska, polska, dziczyzna cena dania głównego: 20 - 40 zł

• alinee 12 recenzji

27.02.2014, 19:12 napisał:

Niezwykle stylowo

Bardzo ciekawy, oryginalny i nowatorski wystrój, niesamowita dbałość o szczegóły począwszy od lamp, a skończywszy na wysokiej klasy sztućcach. Dania pięknie podane (polecam polędwiczki i sałatkę z kurczakiem). Miłą marketingową niespodzianką była przystawka od szefa kuchni gratis.
    Bez wątpienia restauracja stara się o status "wyższej klasy" w Chorzowie.
    Szczegół do poprawy - wino nawet zamawiane na kieliszki nalewa się przy gościu...
    Reszta bez zarzutu. Polecam na wykwintną romantyczną kolację!

Uzupełnienie opinii z dnia 7.06.2014, godzina 20:36:

Ponowna wizyta w Czerwonej. Tym razem trafiliśmy na propozycje z kuchni francuskiej. Bardzo dobre małże w sosie pomidorowym, ślimaki (kwestia gustu czy ktoś lubi), spaghetti z owocami morza i desery. Wszystko bardzo dobre. Jak zawsze świetna, profesjonalna acz nie nachalna obsługa doskonale znająca dania i udzielająca każdej pomocy. Właściciel powinien być dumny z takiego personelu, bo to niezwykle rzadkie zjawisko aby zebrać ludzi tak znających się na rzeczy. I wino na kieliszki nalewane już przy gościu (czyli poprzedni zarzut nieaktualny). A cena w porównaniu do innych restauracji w regionie znacznie bardziej przystępna. Gorąco polecam!

Data wizyty w lokalu: 22 lutego 2014

Nowe w okolicy: Chorzów