Restauracja Kim Orient

gdzie jesteś? województwo: kujawsko-pomorskie miejscowość: Toruń
3.3

ul. Hallera 84 87-100 Toruń menu
tel: 783-227-792
typ lokalu: drink bar, restauracja typ kuchni: orientalna, tajska, ryby i owoce morza, wietnamska, drinki cena dania głównego: 20 - 40 zł

• kochampierniki 15 recenzji

22.01.2014, 17:20 napisał:

Bardzo smacznie

Restauracją bym tego nie nazwała, ponieważ można tam siedzieć i tylko pić piwo, albo wpaść na karaoke, albo coś zjeść, albo zadzwonić i zamówić bardzo pyszne jedzenie do domu.
    Wystrój strasznie dziwny, dekoracja to zbiór różnych przypadkowych przedmiotów (zdjęcia z Paryża) i malunków (postaci na podobieństwo Azjatów).
    Bardzo miła i sprawna obsługa zarówno gdy jest Pan za barem lub Pani. Każdą sprawę można załatwić pozytywnie. Co ważne na dania nie czeka się długo.
    Ze szczerym sercem mogę polecić kurczaka w pięciu smakach, kurczaka curry, kurczaka po tajsku, kurczak pikantny, kurczaka w cieście z sosem sł-kw (moja rodzina kocha się w kurczakach...). Bardzo dobry jest też smażony ryż z warzywami, schab z warzywami oraz czipsy krewetkowe. Przepyszne są też sajgonki. Zamawialiśmy te dania kilkukrotnie i zawsze byłe bardzo, bardzo smaczne, a porcje duże.
    Szczerze polecam to miejsce pod względem jedzenia. Brakowało tego po naszej stronie Wisły :).
    Miejscu życzę powodzenia!

Nowe w okolicy: Toruń