Bistro Cyrk

gdzie jesteś? województwo: pomorskie miejscowość: Sopot , dzielnice: Centrum, Dolny Sopot

ul. Bohaterów Monte Cassino 42 81-759 Sopot
tel:
typ lokalu: bistro, restauracja typ kuchni: pizza, ryby i owoce morza, włoska, polska, przekąski cena dania głównego: 20 - 40 zł

• BUONGIORNO 33 recenzje

21.08.2013, 22:46 napisał:

Bardzo polecam

Lokal w samym centrum sopockiego monciaka a ceny i jakość pierwsza klasa:). Porcje duże, wszystko bardzo smaczne, świetnie doprawione. Żurek domowy 8 zł z ziemniaczkami, pomidorowa z kluseczkami, duży wybór dań głównych i pizza może nie najlepsza, ale pozostałe pozycje super. Obsługa standardowa jak w Sopocie... najlepiej obsłużysz się sam:). Polecam lokal z czystym sumieniem:).

Data wizyty w lokalu: 18 sierpnia 2013, godz. 14:00

• robokowalewski 1 recenzja

14.01.2014, 13:38 napisał:

Przyjemne bistro

Znalazłem fajne bistro w centrum Sopotu. Spodobało mi się, bo jak na bistro, to bardzo dobre jedzenie w normalnych cenach. Ja jadłem schab po włosku, a moja dziewczyna pizzę. My byliśmy bardzo zadowoleni. Jedzenie naprawdę można polecić. Wystrój i obsługa też bez zastrzeżeń. A, i dostaliśmy rosołek gratis do dania obiadowego, bo akurat taką promocje mieli. Polecam.

Data wizyty w lokalu: 13 stycznia 2014

Nowe w okolicy: Sopot