Telepizza

gdzie jesteś? województwo: mazowieckie miejscowość: Warszawa , dzielnice: Śródmieście, Mokotów
1.0

ul. Gagarina 13 00-753 Warszawa Stoliczku.pl
tel: (22) 840-08-23, 502-456-679
typ lokalu: pizzeria typ kuchni: pizza, włoska, sałatki, przekąski cena dania głównego: 20 - 40 zł

• mmalkowska 3 recenzje

20.05.2014, 13:11 napisał:

Stanowczo odradzam!

Zamówiłam przez telefon w rzeczonym miejscu pizzę. Z lenistwa, na dowóz, choć na piechotkę mam 10 min. Mimo obiecanego czasu dostawy, dwóch ponagleń, zapewnień, że kierowca już jest w drodze pizza nie dotarła nawet w dwukrotnie dłuższym czasie, który przewidywała Pani obsługująca telefon. Podczas 3 rozmowy telefonicznej odwołałam rezerwację i poszłam do sklepu i co? Po 15 min od wyjścia pojawił się kierowca, który na wieść o tym, że nie przyjmiemy zamówionego jedzenia jeszcze się oburzył, dodając "trzeba było zadzwonić". Zero "przepraszam", nie mówiąc już o jakimkolwiek zadośćuczynieniu.

Data wizyty w lokalu: 12 stycznia 2014

• gabioza 4 recenzje

20.11.2013, 15:12 napisał:

Masakra

Zamówiliśmy 2 duże pizze na grubym cieście. Jedna z nich miała mieć 2 różne połówki. Fakt, były szybko. Pewnie dlatego, że w tym lokalu nikt nie je. Mieszkam niedaleko i przechodząc koło pizzerii nigdy jeszcze w niej nikogo nie widziałam.
    Osoba przyjmująca zamówienie nie orientowała się co chcemy zamówić i ciągle musieliśmy powtarzać co chcemy.
    Nie wiedzieliśmy, która pizza jest która, bo nie mogliśmy się doszukać składników. Kawałki kiełbasy, tuńczyka czy czegokolwiek innego były maciupeńkie, mikro. Tak naprawdę były to 2 pizze z sosem i serem. Na dodatek na tak cienkim cieście, że cienkie ciasto musi być cienkie jak pergamin.
    Do tego sosy - nie wiem jakie - jeden był bezsmakowy - na szczęście i jeden smakował jak koperkowy, ale z koperku z kiszonych ogórków :). Jeszcze nigdy nie jadłam tak beznadziejnej, suchej, gumowej pizzy.

Data wizyty w lokalu: 26 października 2013