Karczma Dolina Pstrąga

gdzie jesteś? województwo: podkarpackie miejscowość: Machowa
2.7

ul. Machowa 178 39-220 Machowa (przy trasie A4 między Tarnowem a Rzeszowem przy granicy województw)
tel: (14) 627-00-28
typ lokalu: karczma typ kuchni: ryby i owoce morza, grill, polska, regionalna, pierogi cena dania głównego: 20 - 40 zł

• sieq 2 recenzje

15.07.2014, 22:44 napisał:

Od tragedii do porządnej karczmy

Byłem w tym lokalu prawie rok temu i tak jak można przeczytać z mojej ówczesnej recenzji było najgorzej! Jako, że lokalizacja karczmy nam bardzo odpowiada chcieliśmy sprawdzić czy zaszły jakieś pozytywne zmiany. Z radością oznajmiam, że zdecydowanie tak! Byliśmy w niedzielę na obiedzie w 5 osób, mimo dużego obłożenia nie czekaliśmy długo na obsługę. Barszcz z uszkami i rosół podane w małym kociołku umieszczonym nad płomieniem (całkiem fajny sposób podania) i smaczne, krem z borowików również dobry. Pstrągi z pieca smaczne, surówki również przyzwoite. Jest tak jak miałem nadzieję, że będzie od początku.

Data wizyty w lokalu: 13 lipca 2014

• olllla 1 recenzja

24.08.2014, 23:57 napisał:

Pyszny pstrąg, reszta przeciętna

Byłam w karczmie drugi raz. Za pierwszym razem próbowałam pstrąga z grilla i był bajeczny. Kolejna wizyta miała miejsce w niedzielę i z powodu dużej ilości zamówień czas oczekiwania na pstrąga był kosmiczny zatem zdecydowaliśmy się na zupkę i pierogi, bo szmat drogi przed nami, a czas gonił. Rosół nie był smaczny w przeciwieństwie do kremu z pomidorów, który był naprawdę smaczny. Natomiast pierogi były kosmicznym rozczarowaniem - podejrzewam, że z mrożonki. Może jeszcze wpadniemy na pstrąga, ale innych dań już nie zaryzykuję.

Data wizyty w lokalu: sierpień 2014

• dawidkoziolek 5 recenzji

13.03.2014, 17:23 napisał:

Super jedzonko

Jedliśmy barszcz czerwony z uszkami. Super podane i mega szybko. Barszcz podany na podgrzewanym kociołku. Bardzo dobre uszka z mięsem, bo według mnie uszka powinny być właśnie z mięsem. Cena za barszczyk super dobra i adekwatna do jakości. Drugie danie: schab z kurkami, kruchutki, mięciutki. Podany z zestawem surówek i kurkami śląskim i to wszystko w cenie za cały obiad, dwa dania zapłaciłem 30 zł bardzo dobra cena.

• dabrowka163 1 recenzja

01.08.2014, 04:22 napisał:

Świetny pstrąg

Pstrąg "z Doliny Machowskiej" i z migdałami godne polecenia.
    Zupa czosnkowa i rosół z kołdunami (podane w kociołkach) też dobre.
    Żurek - "zgubił" się w chlebku w którym był podany. To co można było spróbować raczej nie zachwycało.
    Sala główna, trochę w stylu stołówki - brakuje "duszy".
    Uwaga - jeżeli masz ochotę zjeść obiad na tarasie to musisz sam przyjść i zamówić posiłek w sali głównej (kelnerzy nie obsługują tarasu) i (tu największe zaskoczenie) musisz " z góry" zapłacić abyś przypadkowo nie zwiał bez płacenia! Jakoś w innych knajpach mogą zaufać klientowi, który je lub pije na tarasie lub w ogrodzie, ale nie tu i za to duży "minus" (za to dałam słabą ocenę za obsługę).

Data wizyty w lokalu: 30 lipca 2014

• rafgrzeg 12 recenzji

14.11.2013, 19:18 napisał:

Sympatycznie, acz czegoś brakuje

Lokal zachęcił nas do wstąpienia gdyż dumnie stoi przy A 4. Z zewnątrz dosyć przyjemnie. Dojazd bardzo łatwy. W środku czar trochę pryska. Ogromnie źle zagospodarowana sala. Bardziej weselno imprezowa. Ale nic to, nie przyjechaliśmy tam podziwiać wystroju, tylko dobrze zjeść. Karty wzięliśmy sobie sami. Jednakże kelnerka dosyć szybko się nami zajęła. Zamówiliśmy dosyć sporo - w końcu było nas 5 osób. Znajomi zamówili danie dnia akurat w tym dniu był to halibut z warzywami i kwaśnica. Zamówienie też padło na dwa rodzaje pstrąga - w ziołach i w maśle. Ja zamówiłem barszcz z uszkami i bigos po myśliwsku. Zupy podane w genialnych kociołkach, dzięki czemu były cały czas gorące. Barszcz czerwony domowej roboty na prawdziwych burakach. Uszka trochę rozgotowane. Bigos bardzo dobry, ale chyba jeszcze zbyt świeży i nie do końca doprawiony. Znajomi bardzo chwalili pstrągi. Ceny niezbyt wygórowane. Barszcz z uszkami 6 zł. Danie dnia 21. Bigos 14. Pstrąg około 30 zł. Wszystko podane szybko i na czas. Jedyny minus, że wszyscy nie dostają dań w tym samym czasie. Polecam wstąpić szczególnie na pstrąga.

Data wizyty w lokalu: 08 listopada 2013

• polskikrytyk 1 recenzja

08.03.2014, 13:19 napisał:

Bardzo słabe jedzenie. Nie polecam

Byłem dziś na obiedzie i to był ostatni raz. Zamówiłem schabowego i było więcej panierki niż mięsa, a kapusta zasmażana kompletne dno. Nie polecam nikomu tej restauracji, bo się rozczaruje, i to bardzo. Lepiej pojechać gdzieś indziej.

• Nowula 1 recenzja

17.02.2014, 14:14 napisał:

Byle jakość z nieogarniającą obsługą!

Powiem krótko, byłem w karczmie 2 razy - pierwszy i ostatni łudząc się, że będzie lepiej! Wybrałem się z żoną na obiadek, miało być elegancko, smacznie i miło... Od samego początku było słabo aż do samego końca. Jedzenie podane bez szału, a doznanie smakowe słabe. Zamówiliśmy barszczyki solo, krokiety, placki ziemniaczane, schabowego w koszulce oraz desery, w których było czuć nierozmieszany serek mascarpone. Barszczyk były podany zimny, może dlatego jego jakość była gorsza. Wystrój kiepski. Obsługa - kelnerki i kelnerzy odnoszę wrażenie, że nie są zainteresowani gośćmi, bardzo długie oczekiwanie na kartę, napoje. Dodatkowa obsługa przechodziła kilka razy obok naszego stolika ignorując nas. Długo trzeba czekać na podanie kart, złożenie zamówienie, a później na podanie tego co zamówiliśmy. W karczmie panuje chaos i widać to po twarzach obsługi. Ceny nieproporcjonalne do jakości potraw. NIE POLECAM!

• krakusy 1 recenzja

23.01.2014, 08:29 napisał:

Smacznie i miło

Do lokalu trafiliśmy z małżonkiem przez przypadek. Chcieliśmy szybko coś przekąsić. Weszliśmy i nie pożałowaliśmy. Przywitała nas uśmiechnięta i chętna do pomocy obsługa trzy Panie i Pan. Szybko zapoznaliśmy się z menu i wybraliśmy po zupie gulaszowej i rybnej oraz dodatkowo zamówiłam sobie jeszcze pierożki ruskie. Młodziutka kelnerka, która nas obsługiwała bardzo szybko przyjęła i zrealizowała zamówienie. Co tu dużo gadać, wszystko świeże, apetycznie podane i po prostu pyszne, a ceny w sam raz.

Data wizyty w lokalu: 19 stycznia 2014

• Jan.ka 7 recenzji

11.08.2013, 16:34 napisał:

Przyjemna karczma dla całej rodziny

Karczma otwarta dopiero wczoraj, więc pominę czas oczekiwania na zamówienie mając nadzieję, że za tydzień lub dwa skróci się o jakieś 70%.

Z drugiej strony olbrzymia ilość dzisiejszych gości wcale nie dziwi - położenie idealne: wprost przy trasie A4, olbrzymi parking. Jadąc na trasie Tarnów-Dębica brakowało takiego spokojniejszego miejsca dla całej rodziny. Dużo miejsca na zewnątrz lokalu, stoliki pod zadaszeniem budynku oraz parasolkami przy stawie, w którym samodzielnie można złowić pstrąga. Sala wewnętrzna urządzona prosto, elegancko i ze smakiem.

Olbrzymim atutem jest niedalekie położenie leśnej trasy edukacyjnej w rezerwacie przyrody "Słotwina", jej przejście zajmuje ok. 1,5 godziny, więc można spokojnie spalić zjedzone kalorie.

I właśnie na pierwszą wizytę w lokalu wybrałam właśnie pstrąga - grillowany, bardzo dobrze doprawiony. Przepyszny zestaw surówek, które niektórzy może już znają z pobliskich barów Taurus.

Data wizyty w lokalu: 11 sierpnia 2013, godz. 14:00

• facis 4 recenzje

29.08.2013, 19:26 napisał:

Katastrofa !!!

Karczma stylizowana na góralską nutę, jednak już przy bliższym kontakcie bije tandetą, bowiem zamiast stylowego drewna zastosowano jego imitacje w postaci paneli elewacyjnych z PCV !!! W środku duża chłodna i pustawa sala, a wielkie niczym nieozdobione ściany aż wołają o odrobinę kreatywności.
    We wnętrzu lokal sam nie wie czym chce być, pomieszanie stylów i jałowość kolorów. Ewidentnie widać, że osoba która aranżowała wnętrze kompletnie nie ma nic wspólnego z gastronomią, a pierwszą i rażącą kwestią jest niemiłosiernie długi i kompletnie niefunkcjonalnym bar.

Co do obsługi w lokalu to aż szkoda pisać, bo odnosi się wrażenie, że osoby tam znalazły się całkowicie z przypadku. Podczas mojej wizyty na sali były 4 stoły, które były obsługiwane przez 3 kelnerki, które wyglądały jakby ktoś je skazał na pracę w tym lokalu i były tam za kare, całkowita apatia i niesamowity flegmatyzm. Kelnerka od momentu jak zasiedliśmy przy stole przeszła 5 razy obok nas i całkowicie IGNOROWAŁA !! Dopiero jak znalazła się za barem i już żywcem nie miała się czym zająć to przyniosła kartę z wielka łaską !
    Zamówiłem pstrąga z grilla za 15,99 (dodatki pozostałe płatne) oraz herbatę. Jakie było moje zaskoczenie jak przyniesiona woda była ledwo ciepła, a na pewno z wrzątkiem to się nigdy nie widziało :/ dodatkowo jeszcze tej wody w filiżance pożałowano !!! Co lepiej osoba która przyszła po mnie 20 min, czekała na dokładnie to samo danie i dostała je sporo wcześniej ode mnie !!!! Tak więc 'obsługa' tego lokalu to jakaś KPINA i ŻENADA!

Kolejnym problemem okazało się płacenie kartą, jakiś słaby terminal z katastrofalnym zasięgiem, po kilkukrotnej próbie zapłacenia karta trzeba było się poddać i zapłacić gotówką a następnie odwiedzić bankomat ;/. Jak się dowiedziałem takie problemy z płatnościami karta to codzienna norma !!!

Jeżeli chodzi o samego pstrąga to w porządku :)... jednakże ze względu na kompleta ignorancje klientów przez personel i katastroficzny wystrój, to nieważne jak dobre by było jedzenie każdemu szczerze ODRADZAM ! - po prostu szkoda nerwów, bo na pewno po wizycie tam będziecie je mieli zszargane !

Data wizyty w lokalu: 27 sierpnia 2013

Nowe w okolicy: Machowa