Pod Czarnym Kotem

gdzie jesteś? województwo: mazowieckie miejscowość: Warszawa , dzielnica: Ochota
2.8

ul. Dickensa 17A 02-382 Warszawa
tel: 502-282-559
typ lokalu: pub, kawiarnia typ kuchni: desery, kanapki, pierogi, koktajle (bezalkoholowe), drinki cena dania głównego: poniżej 20 zł

Lubisz to miejsce? Powiedz właścicielowi, żeby zgłosił się do Korony Smakosza wyślij

• majorKorosz 1049 recenzji

03.07.2014, 18:46 napisał:

Warto poczekać na pierogi

Zupełnie nieoczekiwanie znalazłem się "Pod Czarnym Kotem", gdy obowiązki zawodowe zawiodły mnie w pobliskie rejony. Sympatyczna knajpka osiedlowa łącząca funkcję pubu i baru.Zjeść można było tosty, bigos lub pierogi. wybrałem pierogi - porcja 13 zł (8 sztuk). Trzeba było trochę poczekać, gdyż pierogi musiały się zagotować, ale warto było, gdyż okazały się przednie. Widać domową robot, sporo mięsa, delikatne i nie za grube ciasto. Po prostu wieloletni kunszt. Poza tym świeże. Dobre danie obiadowe. Dokupiłem wodę za 5 zł i spędziłem miłe 20 minut w zadaszonym ogródku. Jest jeszcze część główna z barem oraz ogródek pod chmurką czyli co kto lubi. Z lokalu korzystają przede wszystkim mieszkańcy osiedla, co widać po ich zadomowieniu.

Data wizyty w lokalu: 03 lipca 2014, godz. 13