Sayuri Sushi

gdzie jesteś? województwo: kujawsko-pomorskie miejscowość: Grudziądz
4.3

ul. Sienkiewicza 10 86-300 Grudziądz
tel: 504-836-386
typ lokalu: bar sushi, restauracja typ kuchni: japońska, desery, sushi cena dania głównego: 20 - 40 zł

• The_Ville 29 recenzji

26.05.2014, 15:20 napisał:

Świetne sushi w doskonałej cenie!

Knajpkę polecił nam znajomy, reklamując ją jako „świetnie sushi za niewielkie pieniądze”. W Warszawie raczej ciężko jest zjeść dobre sushi nie rujnując przy tym zbytnio swojej kieszeni, zatem przy okazji wizyty w Grudziądzu z chęcią wybraliśmy się do Sayuri. Lokal urządzony w stylu większości suszarni – skromnie i schludnie, obsługa miła i kompetentna, sam lokal wydaje się czysty i zadbany. Byliśmy w 3 osoby, zamówiliśmy Zestaw 12 – (40 kawałków za 89 zł). Dla 3 osób w sam raz, tak aby się nie przejeść, ale też nie być głodnym. Sushi faktycznie niezłe! Za tę cenę wręcz rewelacja! Składniki świeże, wszystko ładnie podane, nawet nigiri z kalmarem, którego normalnie bym nie tknęła wyglądało na tyle smakowicie, że się skusiłam i nie pożałowałam. A gunkan maki z tatarem z łososia - rewelacja!
    Gdybym mieszkała w Grudziądzu z pewnością byłabym tam dość częstym gościem.
    Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce wszystkim sushiżerom, a osobiście na pewno tam wrócę jak tylko znów zawitam do Grudziądza!

Data wizyty w lokalu: 24 maja 2014

Nowe w okolicy: Grudziądz