Minus Music Club

gdzie jesteś? województwo: mazowieckie miejscowość: Warszawa , dzielnica: Śródmieście
2.7

ul. Chmielna 9 00-021 Warszawa Stoliczku.pl
tel: (22) 692-49-18
typ lokalu: klub typ kuchni: drinki cena dania głównego: 20 - 40 zł

• kaceha 33 recenzje

23.06.2013, 17:14 napisał:

Piękne wnętrze, obsługa na minus

Wczoraj wybrałam się z grupą znajomych do Minusa. Muzykę grają typowo klubową, więc dla lubiących takie klimaty miejsce pod tym względem idealne. Innymi plusami są: bardzo dobre nagłośnienie, piękne wnętrze (białe kanapy, przyciemnione światło, fioletowa poświata w miejscach do siedzenia, podświetlane elementy podłogi, miła ochrona). Minusów Minusa znalazłam jednak też kilka: fatalna obsługa przy barze (2 barmanów - pani i pan, trzeci dochodził raz na jakiś czas. Przy takim tłumie - również obcokrajowców - potrzeba kogoś dynamicznego i opanowującego sytuację, ale niestety wyglądało na to, że pani miała lekkie trudności: nie mogła odkręcić jednej butelki-klient proponował jej pomoc!, długo rozmawiała z jednym klientem olewając innych, obsługiwała nie tych, którzy stali cierpliwie, ale tych, którzy głośniej krzyczeli. Ja stojąc po jej stronie baru nie zostałam obsłużona, więc mogłam iść na stronę pana, który chyba lepiej sobie radził, ale już zrezygnowałam. Podeszłam do siedzących na kanapie koleżanek, ale z powodu głośności muzyki rozmowa nam nie szła, więc się ewakuowałyśmy z klubu), średni wygląd toalety i brak dobrego miejsca do chill outu. Interesujące miejsce do tańca i poznania nowych ludzi, pobycia w pięknie urządzonym klubie i posłuchania polskich dj-ów, ale trzeba się uzbroić w cierpliwość przy barze, jeśli chcecie się czegoś napić. Za szatnię płaci się 2 zł.

Data wizyty w lokalu: 22 czerwca 2013