Kebab Habiby

gdzie jesteś? województwo: lubelskie miejscowość: Lublin
2.5

ul. Krakowskie Przedmieście 28 20-002 Lublin
tel: 885-995-007
typ lokalu: fast food typ kuchni: syryjska, turecka, kebab cena dania głównego: poniżej 20 zł

• anyone13 7 recenzji

17.02.2014, 16:12 napisał:

Kebab w bułce lepszy

Byłam tu na kebabie w bułce i w picie. Jak dla mnie lepszy w bułce - składniki w raczej równych proporcjach, co przeważyło w mojej ocenie. W picie to przede wszystkim mięso, mało sosu i surówki.

• Mikasa08 26 recenzji

22.06.2013, 10:54 napisał:

Katastrofalna obsługa

Specjalnie założyłam profil tego lokalu, żeby ostrzec was przed "kelnerkami".
    Usiedliśmy grupą 6 osób w ogródku, jednak tylko na drinki, żeby zabić czas do imprezy. Po kartę trzeba było się pofatygować samemu, to raz. Później, gdy inni próbowali coś zamówić, to przez pierwszą minutę słyszeliśmy tylko "nie ma", "nie ma", "też nie ma". Wiadomo, że to nie jest wina kelnerki, ale jej znudzony ton odbierał ochotę na cokolwiek. Trzy osoby zamówiły piwo, trzy napoje bezalkoholowe. Gdy przyniosła to drugie, popatrzyła na nas i powiedziała: "nie wiem, co kto zamówił, to postawię wam to tak byle jak, dobra?"
    POWAŻNIE!!!! Jak można użyć formuły "byle jak" do klienta?? Żenujące.
    Jeśli chodzi o jedzenie, to kebab jest smaczny, ale przy takich paniach to się odechciewa zostawiać tam pieniądze... wybierzcie inny Habiby.

Data wizyty w lokalu: 20 czerwca 2013

• BL_Lacertae 29 recenzji

09.07.2013, 22:28 napisał:

Niemiła obłsuga

Po raz kolejny doświadczyłem niemiłej i bardzo niekompetentnej obsługi w postaci pracujących tam pań. Po pierwsze, trudno cokolwiek zamówić, gdyż panie przy barze przyjmują jedynie zamówienia na wynos, jeśli ktoś chce zjeść w lokalu musi usiąść i czekać. Czekać. I jeszcze czekać. Kelnerka pomimo kilkukrotnego przejścia obok stolika nie podeszła.

Przy okazji oczekiwania obserwowałem chaos jaki panował przy barze. Kelnerki prawie biegały po sali, ale prócz wzbudzania tumanów kurzu nic z tego więcej nie było.

Pofatygowałem się więc sam i zamówiłem na wynos, ale jednak w lokalu! Kebab smaczny, w tej cenie (10 zł za dużą pitę z kurczakiem) stanowi dobrą i uczciwą propozycję jedzenia.

Właściciel/manager albo nie widzi co się dzieje, albo po prostu nie reaguje. Tak czy siak, nie jest to miłe miejsce, czułem się jak niechciany, zawracający głowę klient - petent w biurze tuż przed końcem pracy. Nie polecam.

Data wizyty w lokalu: 07 lipca 2013

• caprino 1 recenzja

15.08.2013, 22:56 napisał:

Lokal spoko

Kebab smaczny, w cenie 10 zł dostaniesz dużą pitę z kurczakiem lub baraniną. Stanowi to dobrą i uczciwą propozycję jedzenia.
    Poza tym trzeba pogodzić z tym, że to jest kebab a nie restauracja...
    Polecam.

Data wizyty w lokalu: 26 lipca 2013

• besti 1 recenzja

07.08.2013, 16:42 napisał:

Obsługa to nieporozumienie!

Kelnerki, udzielając odpowiedzi na zadawane przeze mnie pytania dotyczące menu były bardzo niemiłe, zachowywały się jakby robiły mi łaskę a ich ton świadczył o zupełnym braku szacunku.

Kuchnia fatalna! Zapłaciłam 14 zł za kawałek zimnego brzydko pachnącego placka, z którego coś wyciekało. Niestety mimo dobrych chęci po kilku gryzach zupełnie nie miałam ochoty na dalszą konsumpcję.

Po tej wizycie w Habiby Kebab nigdy więcej nie odwiedzę tego miejsca a i główne danie serwowane w tej pseudo restauracji źle będzie mi się kojarzyło. Zdecydowanie nie polecam.

Nowe w okolicy: Lublin