Pizzeria Da Fiori

gdzie jesteś? województwo: warmińsko-mazurskie miejscowość: Ełk
1.4

ul. Armii Krajowej 19A 19-300 Ełk
tel: (87) 621-15-99
typ lokalu: pizzeria typ kuchni: pizza, włoska, sałatki, przekąski cena dania głównego: poniżej 20 zł

• Czarownica25 2 recenzje

03.08.2014, 13:50 napisał:

Tragedia

Byłam w niedziele w tej pizzerii. Na karcie menu zapewniają o miłej obsłudze, ale samemu trzeba było sobie ją wziąć... Zamówiłam pizzę za 23 zł, 30 cm z szynką, salami, pieczarkami itd. Z pizzy zjadłam pół kawałka... to co dostałam było bardziej podobne do kg tłuszczu. Nigdy nie widziałam tak słabej jakości pizzy. Szynka jakby konserwowa z pieca nie smakuje za dobrze, pierwszy raz widziałam by ktoś taką piekł. W serze, który był bardziej żółty od słońca, można było topić palce. Oferowane są dwa sosy gratis; ketchup i majonez.
    Strata pieniędzy, czasu i apetytu. Wyszliśmy zdenerwowani z tego baru, a zresztą i tak nikt tego nie zobaczył.

Data wizyty w lokalu: 03 sierpnia 2014

• LukaszK96 1 recenzja

11.08.2013, 16:12 napisał:

Szkoda czasu

Zamówiłem pizzę, w tym lokalu. Zapewniano mnie, że będę czekał od 30 do 35 minut. Jak się okazało na pizzę czekałem prawie 2 godziny. Więc stanowczo odradzam zamawianie jedzenia w tym lokalu, jeśli chcesz coś zjeść na szybko lub gdy jesteś głodny/a.
    Pozdrawiam.

Data wizyty w lokalu: 11 sierpnia 2013