Valentino Premium Doner Kebab

gdzie jesteś? województwo: lubelskie miejscowość: Tomaszów Lubelski
4.2

ul. Lwowska 56a/10 22-600 Tomaszów Lubelski (wejście od strony deptaku)
tel: (84) 664-11-55
typ lokalu: pizzeria, fast food typ kuchni: pizza, turecka, włoska, kebab cena dania głównego: poniżej 20 zł

• marcomark 121 recenzji

13.04.2014, 13:51 napisał:

Hamburger utwierdził mnie w przekonaniu...

...że jest to jeden z najlepszych tomaszowskich lokali gastronomicznych. Była to kanapka Premium Burger. Soczysta wołowina, pyszny sos z przebijającym się aromatem musztardy, ale nie przytłaczającym reszty, rukola, ser cheddar i bekon, do tego chrupiąca cebula i pomidor. Idealna kompozycja smakowa. Rukola nigdy wcześniej w żadnym daniu nie pasowała mi tak jak w tym burgerze. Nie przeszkadzała, a wręcz była jak łącznik, który połączył różne przecież od siebie smaki musztardy, świeżych warzyw, sera i mięsa. Poezja dla mojego podniebienia. Najlepszy burger w życiu i kto by pomyślał, że w Tomaszowie. Musiałem napisać kolejną recenzję, bo myśl, że ludzie mogą nie wiedzieć o tym burgerze nie dawała mi spokoju. Jak ktoś oglądał serial "Jak poznałem waszą matkę" odcinek o hamburgerze, to właśnie miałem takie odczucia smakowe jak bohaterzy tego serialu.
    Kebab i pizza nadal najlepsze w mieście.

Data wizyty w lokalu: 24 marca 2014

• marcomark 121 recenzji

21.05.2013, 12:35 napisał:

Pizza na 5, kebab na 3,5

Zgadzam się z poprzednikiem, że nareszcie powstała w Tomaszowie prawdziwa pizza. Ciasto to majstersztyk. Mogę się tylko przyczepić do osoby komponującej menu bo nie bardzo rozumiem jak w każdej pizzy jest ser mozzarella, a w kilku pozycjach dodatkowo mozzarella z zalewy? To ta pierwsza mozzarella to jest mozzarella, czy nie? Ale ogólnie za pizzę daję 5, bo jest to prawdziwa pizza na cienkim cieście i tego w mieście mi brakowało.
    Jadłem też kebaba, dostałem znikomą ilość mięsa co do niezliczonej ilości warzyw. W kebabie jak sama nazwa mówi ma dominować mięso, tu tak nie było. Plus za bardzo dobrą pitę i sos pikantny, który pachnie papryką i smakuje jak esencja pikantnych papryczek.
    Obsługa mało kompetentna, kelnerka nie potrafiła mi powiedzieć który z sosów jest z papryki, więc wziąłem na chybił trafił (nie paprykowy). Na szczęście na stole stał ten odpowiedni i mogłem sobie dolać sam. Jednak wolałbym kebaba z jednym sosem.
    Wystrój jest obłędny, przyjemny dla oka i wprowadzający w relaksacyjny nastrój. Brawo.

• Anonymous1980 4 recenzje

14.05.2013, 18:31 napisał:

Nareszcie jest coś takiego

Bardzo miło mi napisać recenzje jako pierwszy bo jestem z tym lokalem od samego początku. Jeśli chodzi o kebab to wybieram baraninę, która jest pyszna i są wyczuwalne kawałki mięsa a nie mielonka.Sosy i surówki super. Kebaba z kurczaka nie jadłem więc nie oceniam. Najważniejsza dla mnie w tym lokalu jest pizza. Pieczona na podsypce, bezpośrednio w piecu. Suche i cieniutkie ciasto to coś czego szukałem a znaleźć w Tomaszowie nie mogłem. Mam nadzieję, że lokal będzie trzymał fason.

Nowe w okolicy: Tomaszów Lubelski