Źródło Smaku

gdzie jesteś? województwo: świętokrzyskie miejscowość: Solec-Zdrój
3.7

ul. Partyzantów 18 28-131 Solec-Zdrój (w budynku Basenów Mineralnych)
tel:
typ lokalu: pizzeria, restauracja typ kuchni: pizza, desery, amerykańska (USA), włoska, polska cena dania głównego: poniżej 20 zł

• amaczka 10 recenzji

19.08.2013, 19:28 napisał:

Może być

W restauracji byłam wczoraj przy okazji wizyty w basenach mineralnych. Restauracja czysta, przestronna, ładnie urządzona, specjalny kącik dla dzieci. Obsługa miła i elegancka. Jest dostępny "zestaw dnia" za 16 zł. Ja zamówiłam pulpeciki indycze z kopytkami i zestawem surówek ( 15 zł), partner zupę oraz pierogi z mięsem( 14 zł). Na obiad nie czekaliśmy zbyt długo. Kopytka były masakryczne. Guma. Pulpeciki całkiem smaczne- 3 sztuki. Sos pieczarkowy albo grzybowy- nie pamiętam dokładnie, w każdym razie dobry. Nie wydaje mi się żeby surówki były robione na miejscu. Smakowały raczej na takie 'ze słoika'. Partner z zupy oraz pierogów zadowolony. W pierogach dużo farszu oraz duża ilość zarumienionej cebulki. Ogólnie byliśmy zadowoleni. Ceny przystępne, gdyby nie gumiastość kopytek było by bardzo dobrze. Restauracje polecały nam również znajome, które mieszkały w Solcu.

Data wizyty w lokalu: 18 sierpnia 2013, godz. 15:00

• papi 10 recenzji

01.05.2013, 21:31 napisał:

Pizza dobra, makaronów nie polecam

Byłam w restauracji 2 razy, w trakcie pierwszej wizyty zjedliśmy bardzo dobrą pizzę ze szpinakiem i jajkiem - nic jej nie można było zarzucić, apetyczny wygląd, smaczna, a i cena przystępna (2 sosy gratis).
    Druga wizyta była nieco gorsza - zamówiliśmy makaron (Carbonara i z łososiem). Makaron z łososiem w pierwszej chwili mnie ucieszył (duże kawałki łososia), ale niestety był jakby wysuszony, wiórowaty. Porcje makaronu również nie zachwycają rozmiarem - mąż się nie najadł, ja z ledwością, a jestem raczej z tych co niewiele jedzą.
    Spróbowaliśmy również deserów (niestety pani pomyliła się i mąż dostał coś innego niż zamawiał, ale wymieniono mu deser bez większych problemów). Szarlotka z sosem czekoladowym niestety mnie nie powaliła, wsad był chyba typu "kupny ze słoika". Ot, typowe kupne ciasto - spodziewałam się trochę więcej za 7 zł. Mąż spróbował sernika - również nie miał zbyt dobrego wrażenia.

Będziemy wracać na pizzę, jedno z niewielu miejsc w Solcu-Zdroju, gdzie można zjeść sensownie i tanio. Ciekawą opcją są również dania dnia za 16 zł (zupa + drugie danie), ale niestety cieszą się tak dużym powodzeniem, że jeszcze nie było dane nam spróbować - za każdym razem już nie były dostępne (ponoć w weekendy najszybciej schodzą).

• szymik 1 recenzja

10.07.2013, 10:01 napisał:

Restauracja przy basenach mineralnych

Bardzo miła restauracja, gustownie urządzona z kącikiem zabaw dla dzieci. Można siedzieć również na tarasie. Byłem 3 razy. Pizza bardzo dobra, pierogi przeciętne, hamburgery z frytkami bardzo dobre choć dużo mają przypraw - wedle uznania, placki po węgiersku też mi smakowały. Ceny bardzo przystępne. Obsługa miła. Polecam tę restaurację. Na pewno będe wpadał szczególnie po przyjemnych kąpielach w basenach.

Data wizyty w lokalu: 06 lipca 2013

Nowe w okolicy: Solec-Zdrój