Conieco

gdzie jesteś? województwo: śląskie miejscowość: Katowice , dzielnica: Śródmieście
4.3

pl. Szewczyka 1 40-097 Katowice
tel: (32) 608-14-71
typ lokalu: fast food typ kuchni: międzynarodowa, kanapki, grill, burgery cena dania głównego: poniżej 20 zł

• pankoneser 15 recenzji

22.06.2013, 21:03 napisał:

Conieco pamiętam jeszcze z dzieciństwa

Conieco uważam za bardzo nietypowy fast-food głównie ze względu na dania, które zamawiam tam niezmiennie od kilkudziesięciu lat. Chętnie wracam do Conieco często znudzony innymi, bardziej popularnymi sieciami barów szybkiej obsługi. Z pewnością to, co wyróżnia Conieco są inne niż wszędzie frytki, które bardzo mi smakują ze względu na nigdzie niestosowane przyprawy dodawane do nich. Kolejnym świetnym daniem jest sam rożek, który zawiera wspomniane już frytki oraz 3 nuggetsy z sosem duńskim. Idealne danie na szybką przekąskę. Hamburgery jadłem i trzeba przyznać są w miarę dobre i mi smakują, choć w tej kategorii nadal wiodą te z McDonald's. Niegdyś jadałem tam sałatki, które również były po prostu inne niż wszystkie i to w tych barach lubię.

Nowe w okolicy: Katowice