Nasza Plackarnia

gdzie jesteś? województwo: dolnośląskie miejscowość: Świdnica
4.3

ul. Ofiar Oświęcimskich 28 58-105 Świdnica
tel: 508-588-199
typ lokalu: smażalnia, pierogarnia typ kuchni: polska, pierogi cena dania głównego: poniżej 20 zł

• trashka 2 recenzje

02.09.2014, 20:31 napisał:

Dla miłośników placków ziemniaczanych w wersji maxi

Do Plackarni zawitaliśmy po drodze w góry, skuszeni recenzjami na Gastronautach. Plackarnia malutka i niepozorna, atmosfera domowa (chyba dużo stałych klientów), ruch spory (poniedziałkowe popołudnie), prawie wszystkie stoliki zajęte, a ludzie dodatkowo wpadają by zabrać je na wynos. Placki całkiem fajne, smaczne, sosy i "dodatki" również (ja wcinałam placek ze szpinakiem, fetą i sosem czosnkowym - polecam, mąż z kurczakiem i brokułami - też był zadowolony). Jedyna wada - rozmiar. Placki są ogromne! Ja już w połowie spasowałam... zresztą trzeba było zwrócić uwagę na gramaturę podaną na tablicy - 500 g... U gości przy stoliki obok zobaczyłam michę makaronu - więc ogromne porcje są tu chyba standardem :).

Data wizyty w lokalu: wrzesień 2014

• kreyzi 5 recenzji

30.03.2014, 11:26 napisał:

Placki - super

Placki w każdej postaci - wyśmienite. Obsługa bardzo miła i życzliwa. Jedyny minus to brak pierogów w soboty. Ale poza tym drobnym szczegółem, zapraszam wszystkich na placki ziemniaczane, na słodko lub pikantnie. Są po prostu wyśmienite i porcje akurat na zapełnienie brzuszka.

• Anieze 1 recenzja

21.02.2014, 21:00 napisał:

Przepyszne Placki :)

Placki rewelacja - Colorado polecam bardzo :). Leśny i Meksykański równie pyszne. Miła obsługa, przyjazna atmosfera i krótki czas oczekiwana. Polecam!

• kiwi-czaki 18 recenzji

22.05.2013, 19:59 napisał:

Najlepsze jedzenie w Świdnicy

Wyśmienite placki (do tej pory wypróbowałam trzy, ale każdy był cudowny) uprzejma miła gościnna obsługa.
    Szczególnie polecam: placek ze szpinakiem i drugi z sosem meksykańskim - po prostu można się rozpłynąć. Boloński i pieczarkowy tez niczego sobie :), w najbliższym czasie planuje spróbować z sosem węgierskim i czuję że się nie zawiodę :D.
    Polecam serdecznie.

Nowe w okolicy: Świdnica