Gasstro Sfera

gdzie jesteś? województwo: warmińsko-mazurskie miejscowość: Olsztyn
3.2

ul. Tadeusza Kościuszki 45F 10-503 Olsztyn
tel: (89) 527-60-00
typ lokalu: pizzeria, fast food typ kuchni: pizza, ryby i owoce morza, sałatki, kebab, burgery cena dania głównego: 20 - 40 zł

• użytkownik usunięty

17.09.2014, 20:48 napisał:

Świetna pizza i dobry sos czosnkowy

Świetna pizza, dobre ciasto i sos czosnkowy. Jeżdżę po całym kraju, więc porównanie jakieś tam mam :). Zamówiłem pizzę napoletańską, najmniejszą jaką mają w ofercie. Składników dużo, a sera jeszcze więcej. Bardzo dobra pizza, ser ciągnący się, sos czosnkowy gęsty. Jestem przyzwyczajony do dostawy gratis, tutaj niestety tak nie jest, ale dla mnie to był żaden problem bo mój hotel był po prostu za rogiem, więc spacer minutowy. Polecam każdemu.

Data wizyty w lokalu: 17 września 2014

• Rofi 60 recenzji

27.03.2013, 00:19 napisał:

Bar jakich wiele

Wpadłem by zjeść tam coś na szybko, jakiś hamburger czy inny hot dog. Zamówiłem, zapłaciłem (prawie dwa razy drożej niż w okolicach dworca) więc liczyłem, że będzie coś smacznego.
    Pierwsze dwie rzeczy na minus, zanim zacząłem jeść to niedoinformowana panna przy kasie, która robiła łaskę, że zapyta jaki sos jest w tej bułce a jaki w tamtej. Druga rzecz to czas oczekiwania. Mimo, że nie widziałem by mieli jakiś straszny obrót, na zamówienie czekałem dobre dziesięć minut.
    Co do samej hamburgera, to kształt bułki był bardzo fajny, bo był to granat. Środek raczej rozczarowywała: zwykły, hamburgerowy sos (preferuję oddzielnie majonez, musztardę i ketchup a nie łatwiznę w formie różowego i niesmacznego gotowego sosu hamburgerowego), sporo sałaty, dwa plasterki pomidora i kilka ogórka i to wszystko.
    Fakt, było to wszystko gorące, ale nie zmienia to faktu, że za dziesięć złoty można spodziewać się czegoś o wiele lepszego.
    Po tym niezbyt dobrym doświadczeniu nie sądzę bym się odważył zamówić tam pizzę.

• sasser 13 recenzji

12.04.2013, 22:56 napisał:

Zmiana opinii

Ponownie odwiedziłem tą pizzerię, znowu korzystając z kuponu. Tym razem pizza była dużo smaczniejsza, ser był ciągnący się, można było jeść ze smakiem i bez sosu. Po tej wizycie na pewno nie odrzucam tego lokalu.

• sasser 13 recenzji

22.02.2013, 20:08 napisał:

Taka sobie pizzeria

W pizzerii w 4 osoby zamówiliśmy 2 pizze 42 cm, korzystając z kuponów zakupionych na Gruponie (1 taka pizza za 17 zł). Obie były z wybieranymi składnikami. Wcale nas nie zachwyciły. Brakowało im smaku, a ser nie był ciągnący się, lecz mocno spieczony. Po kilku kęsach wszyscy doszli do wniosku, że trzeba je zjeść z sosem pomidorowym, który był całkiem dobry.

Co samego lokalu - tak sobie, wystrój nie robi wrażenia, ale też nie jest obskurnie. Przede wszystkich jest tam dość chłodno - dostawiony grzejnik elektryczny niewiele daje, co niektórzy siedzieli w kurtkach.

Podsumowując, nie jest to lokal z gatunku tych, które szczególnie warto odwiedzić.

Data wizyty w lokalu: 22 lutego 2013

• SredniaMi 8 recenzji

24.02.2013, 17:21 napisał:

Na studencką kieszeń

Pizza z Gasstrosfery to moja ulubiona pizza na wynos. Super ciasto, dobre składniki. Miła obsługa, szybka dostawa, ale najlepsza jest dbałość o składniki, co przy pizzy za tę cenę jest rzadkością.
    Nie polecam jednak sałatek, lepiej zostać przy pizzy :)

• Mariusz1977 1 recenzja

26.02.2013, 17:03 napisał:

Moja ulubiona pizza

Pizza naprawdę z dużą ilością składników i bardzo smaczna w rozmiarze od niedawna 60 cm co cieszy. Bardzo smaczne obiadki zwłaszcza łosoś, którego można zjeść za pół darmo jak na łososia. Wystrój jak wystrój na pewno lepiej niż było wcześniej. Szkoda, że nie maja piwka ale niedługo ma być z tego co wiem. Dziewczyny miłe i idzie się z nimi dogadać gdy brakuje do czegoś to zawsze coś wykombinują.
    Dowóz bardzo szybki (no chyba, że w szczycie). To co mi się podoba został wyeliminowany efekt przypalonego spodu teraz inaczej wypiekają na plus.
    Ceny są spoko złotówka na pizzy w tą czy w tą, a składników dwa razy więcej niż w innych pizzeriach (nie żałują) poza tym dla tych co polują tylko na promocje to promocji mają zawsze kilka stałych jak również można upolować często okazję na portalach z zakupami grupowymi.
    Generalnie bardzo fajny wypasiony produkt za normalną kasę.

Data wizyty w lokalu: 24 lutego 2013

Nowe w okolicy: Olsztyn