Prima Kuchnia

gdzie jesteś? województwo: podkarpackie miejscowość: Stalowa Wola
1.4

ul. u. Okulickiego 16 37-450 Stalowa Wola (Galeria Prima)
tel:
typ lokalu: bistro typ kuchni: naleśniki, polska, pierogi cena dania głównego: poniżej 20 zł

• jajnick 914 recenzji

10.02.2013, 23:34 napisał:

Ultima

Spora przestrzeń. Taras widokowy. Przyzwoite wnętrze w nowo wybudowanej galerii. Ale najważniejsze jest jedzenie - a z nim jest kłopot. Mogę pochwalić jedynie surówki. Dość smaczne i świeże. Kurczak nasiąknięty tłuszczem, wysuszony - ledwo jadalny. Pierogi z jakiejś garmażerki. W Stalówce gorszych nie jadłem. Posypano je kawałkami starego boczku. Czar goryczy dopełnia żurek: ciecz o brzydkim zapachu, z kawałkami niezbyt świeżej kiełbasy. Jak można komuś coś takiego podać?!!
    Jedzenie w Primie leży wysuszone w bumarach. Wygląda to okropnie. Ciemne, przesmażone, tłuste kotlety - suche jak wióry.

Data wizyty w lokalu: 10 lutego 2013

• smakoszkowo 45 recenzji

12.04.2013, 14:14 napisał:

Wielkie rozczarowanie

O matko jedyna! Jak można nie wykorzystać potencjału tego miejsca? W Stalowej kompletnie nie ma gdzie zjeść, więc myślałam, że może wreszcie ktoś wskoczy w tę lukę na rynku. Kilka słów o restauracji: wystrój paskudny. Trochę przypomina dworzec. Na środku ogrodowe stoliki i mnóstwo krzeseł z plecionego plastiku. Sofy z ceraty. Dania zamawia się przy barze. Wybór niewielki. Placki po węgiersku 15zł, jakaś ryba, więcej nie pamiętam. Ja zamówiłam hamburgera. Okropny. Kotlet mielony, sucha bułka, pomidor. Myślę, że pewnie znalazłabym tam coś w miarę smacznego, ale szczerze to wolę zjeść w barze mlecznym.

Data wizyty w lokalu: 09 kwietnia 2013, godz. 15:00

Nowe w okolicy: Stalowa Wola