Łódzkie Jadło

gdzie jesteś? województwo: łódzkie miejscowość: Łódź , dzielnica: Górna
3.0

ul. Dąbrowskiego 91B Łódź (Wejście od ul. Rydla; I piętro pawilonu handlowego)
tel:
typ lokalu: catering, bar typ kuchni: międzynarodowa, desery, polska cena dania głównego: poniżej 20 zł

• rdzo 6 recenzji

08.02.2014, 10:08 napisał:

Normalne obiady domowe

Kiedyś zawitałem do tego miejsca zupełnie przypadkiem, ktoś zwrócił moją uwagę na ten lokal, bo ja przechodząc tam kilka razy dziennie, nie wiedziałem, że jest tam bar z obiadami domowymi :). Ogólnie lokal jest na pierwszym piętrze pawilonu handlowego "Pionierek", wejście od ul. Rydla, więc może dlatego nie rzuca się w oczy. Ale do rzeczy... jedzenie: normalnie, smacznie i domowo. Tak miało być i to zostało osiągnięte. Trochę klimat psuje pani z wiecznym niezadowoleniem na twarzy, ale nie idzie się tam dla obsługi, tylko żeby zjeść coś domowego. Porcje OK, cenowo też spoko, wkurza tylko, że za kompot trzeba dopłacić +1zł, do drugiego dania mógłby być w gratisie, więc to pozostawia pewien niesmak. Zestaw dnia za 12 zł zupa+drugie+surówka... codziennie inne. Samo drugie ze schabowym ziemniakami i surówką 12,50 zł, zupy po 3,50 zł. To by było na tyle :).

Nowe w okolicy: Łódź