Cukier

gdzie jesteś? województwo: łódzkie miejscowość: Sieradz
4.4

ul. Rynek 17 98-200 Sieradz
tel: (43) 822-25-55
typ lokalu: kawiarnia, restauracja typ kuchni: desery, włoska, polska, przekąski, fusion cena dania głównego: 20 - 40 zł

• vanilia88 82 recenzje

02.09.2013, 22:01 napisał:

Cukier uzależnia ;)

W moim mniemaniu Cukier to jedyna nowoczesna restauracja w Sieradzu. Zdecydowanie wyróżnia się na tle pozostałych sieradzkich ‘restauracji’.
    Nie ma typowych dań obiadowych, chociaż tańsze dania dnia jest i wtedy ludzie na obiad przychodzą.
    Można iść do Cukru: na kawę, na obiad, na kolację. Karta menu nie ma za wielu propozycji aczkolwiek zawsze jest, co wybrać w zależności od ochoty, czy to coś z makaronów, czy mięs, czy bardziej wykwitnie ryby i krewetki. A może lżej – sałatki, czy po prostu ciasto do kawy. Różnorodne menu i wystrój /w ciepłych barwach ze słodkimi akcentami/ sprawiają, że grupa potencjalnych odbiorców, gości jest bardzo szeroka. Miejsce przyjazne dzieciom zaprasza całe rodziny. To także dobre miejsce na randkę, czy smaczny nieformalny posiłek.
    Obsługa dla mnie bez zastrzeżeń. Mimo nawału pracy dziewczyny zawsze miłe, uśmiechnięte, pomocne.
    Po kilku wizytach w Cukrze mogę śmiało to miejsce kulinarnie polecić. Spróbowaliśmy niemalże każdego dania. Nigdy się nie zawiedliśmy. Jedzenie bardzo smaczne, estetyczne, porcje odpowiednie i co ważne ceny bardzo przystępne. Wypad dla dwóch osób w okolicy 50 zł.
    Polecam krewetki z sosem tajskim – pyszności.
    Mimo, iż nie mamy w zwyczaju wracać do miejsc, w których już spróbowaliśmy wszystkiego, co chcieliśmy do Cukru wrócimy jeszcze nie raz.

Data wizyty w lokalu: 03 sierpnia 2013, godz. 16:00

• malami31 15 recenzji

13.03.2014, 17:25 napisał:

Naprawde przyjemnie

Bardzo klimatyczne miejsce. Smaczne domowe jedzenie. Bardzo przyzwoite ceny. Możliwość kupienia "obiadów pakietowych' za około 12 zł - całkiem smaczne. Spory wybór sałat i mięs. Duże porcje. Smaczne spaghetti.
    Kelnerki zawsze są miłe i pomocne. Wystrój lokalu robi naprawdę dużą robotę. Jest ślicznie i przyjaźnie.

• Czarownica222 3 recenzje

24.06.2014, 20:53 napisał:

Sympatyczna knajpka ze smacznym jedzeniem

Bardzo sympatyczna restauracyjka na rynku z uroczym widokiem na fontannę i płac rynku, schludnie i klimatycznie miejsce. Urocze na kolację we dwoje i sympatyczne na lunch. Bardzo smaczne jedzenie. Jeśli będę miała okazję, na pewno wrócę. Jadłam grillowaną pierś z kurczaka z frytkami i bukietem surówek, popijając lemoniadę. Danie smaczne, ładnie podane.
    Obsługa miła, nie do końca profesjonalna, surówki podane z prawej zamiast lewej strony, ale niedociągnięcia błędna przy pysznym jedzeniu w miłej atmosferze.
    Szczerze polecam!

Data wizyty w lokalu: 09 czerwca 2014

• zelka 2 recenzje

22.09.2013, 11:56 napisał:

Na pewno wrócę

Bardzo przyjemne miejsce, pięknie podane, smaczne jedzenie, sernik przepyszny, kremowy, rozpływający się w ustach, herbata z malinami - cudo. Obsługa miła, wszystko naprawdę dobrze, poza muzyką - jest za głośna, ale to nie ujmuje kulinarnym sukcesom. Oby tak dalej.

• lenka22 1 recenzja

12.09.2013, 18:38 napisał:

Smaczne jedzenie, przeurocza obsługa

Zacznijmy od jedzenia, które jest zawsze przygotowywane na świeżo i to czuć kiedy dziewczyny podają talerze z posiłkami aż pachnie wszystkim. Na wszystko trzeba poczekać minimum 15 min jak jest sporo ludzi nawet z pół godziny dlatego wiadomo, że nie odgrzewane. W końcu do restauracji idzie się nie tylko szybko zjeść, ale i przeczytać gazetkę co zawsze robię jak czekam na jedzenie. Dziewczyny proponują świeżą prasę na kanapie i napoje na początek dlatego czas szybko leci. Przychodzimy z mężem głównie na zestawy obiadowe super sprawa cena 10 zł za zupę i drugie danie każdego dnia coś innego!!! Polecamy krem pomidorowy, który poleciła nam kelnerka i zawsze czekam i pytam kiedy będzie znowu pychota podawany jest z grzankami mniam ;) w niedziele jemy dania z karty więc polecamy wam piersi nadziewane z gorgonzolą i suszonymi pomidorkami oraz placki po węgiersku... ostatnio na deser zaproponowano mi Tiramisu i muszę powiedzieć, że ogromna porcja jak na jedną osobę. Mąż jadł bezę z mascarpone Pavlova była uroczo podana przystrojona malinami i borówką. CUKIER GRATULUJEMY kelnerek, które są przemiłe, taka obsługa tylko u was, zawsze uśmiechnięte, polecają nam za każdym razem nowości, do stolika podają przyprawy i są naszymi wisienkami w tym lokalu.

• sosna_marek 2 recenzje

30.06.2013, 22:34 napisał:

Pyszne jedzenie, przybrane dobrym wystrojem i obsługą

W naszym Sieradzu nie znajdziesz drugiej takiej.
    Lasagne wymiata ;) sałaty także.
    Danie "mażeń"dla dziecka frytki z nuggets'ami (z mięsa a nie z mielonki) na synu wywarło pozytywne wrażenia.
    Do tego świeże piwo z beczki, uzupełnia listę radości.
    Doskonałe miejsce na każdą okazję !

Data wizyty w lokalu: 15 czerwca 2013

Nowe w okolicy: Sieradz