Ho Nam

gdzie jesteś? województwo: zachodniopomorskie miejscowość: Szczecin , dzielnica: Śródmieście
2.4

ul. Rayskiego 70-553 Szczecin (róg Al. Wyzwolenia, przy przejściu podziemnym)
tel: 888-421-908
typ lokalu: bar, fast food typ kuchni: azjatycka, chińska cena dania głównego: poniżej 20 zł

Lubisz to miejsce? Powiedz właścicielowi, żeby zgłosił się do Korony Smakosza wyślij

• smakoszkowa 48 recenzji

21.12.2012, 07:27 napisał:

Tanie pozytywne zaskoczenie

Tak naprawdę to nie jest nawet restauracja - to jest budka (dość obskurna), w której można zjeść, ale przede wszystkim zamówić jedzenie na wynos.

Po wizytach w dość drogich restauracjach - Ho Nam okazał się zaskoczeniem, ponieważ - jedzenie jest 3 razy tańsze (główne danie kosztuje 11-12zł) i jest naprawdę smaczne (jakość do ceny - rewelacja). Nigdy nie byłam tam osobiście - zawsze zamawiamy na wynos - tak więc trzeba dopłacić jeszcze do opakowań jednorazowych (bodajże 1zł za opakowanie).

Serdecznie polecam dla osób, które chcą się porządnie najeść za nieduże pieniądze, całkiem smacznym jedzeniem. Ja na pewno jeszcze zamówię tam nie raz :).

• seboleqq 1 recenzja

12.10.2013, 18:55 napisał:

Nie polecam nikomu

Kurczaki były zamawiane z sosem słodko-kwaśnym.
    Niestety, po ponad 1,5 (!) godzinnym oczekiwaniu, zostały dostarczone z sosem sojowym, tak ostrym, że aż uniemożliwiającym zjedzenie tego "dania".

Nie polecam nikomu.

Data wizyty w lokalu: 12 października 2013, godz. 18:40