American Home

gdzie jesteś? województwo: świętokrzyskie miejscowość: Kielce
3.2

ul. Henryka Sienkiewicza 25 25-007 Kielce
tel: (41) 343-23-39
typ lokalu: pizzeria, steak house typ kuchni: pizza, amerykańska (USA), włoska, burgery cena dania głównego: 20 - 40 zł

• lubiezjesc2 27 recenzji

18.08.2014, 11:25 napisał:

Pomysłowy lokal ze smacznym jedzeniem

Udana rewolucja Magdy Gessler. Bardzo dobre prawdziwe hamburgery - wielgachne, soczyste, pyszne. Mąż zamówił 1 hamburgera wołowego, a ja mix 3 mini hamburgerków z różnego mięsa (m.in z jelenia - to było ciekawe doznanie smakowe). Ale to, co mnie najbardziej rzuciło na kolana, to zupa kukurydziana:). Idealna w swej prostocie, gęsta, kremowa, z kleksikiem śmietany. Och, polecam bardzo! (Dodam, że po tamtej wizycie w Kielcach zupka gości regularnie także w mojej domowej kuchni:)). Wystrój lokalu oryginalny, jak z amerykańskiego domu. Dobra lokalizacja, bo na głównej ulicy w Kielcach. Ogólnie mogę polecić lokal, chętnie jeszcze tam zajrzę, gdy będzie okazja.

Data wizyty w lokalu: 08 sierpnia 2014

• wiernikosia 109 recenzji

17.02.2014, 16:31 napisał:

Spełniło moje oczekiwania

Nie ma co ukrywać, poszłam do American Home z ciekawości (Magda Gessler i te rzeczy). Wnętrze miłe, w stylu, do tego amerykańska muzyka w typie Elvisa Presleya - całkiem sympatycznie. Zdziwiłam się, że menu jest dość obszerne, ale nastawiłam się na hamburgera, więc resztę pominęłam. Zamówiłam hamburgera z jelenia. Jako czekadełko dostałam popcorn. Nie moja bajka, ale nie czepiam się (tematycznie bez zarzutu). Hamburger był duży (mógłby być cieplejszy) i bardzo smaczny. Całkowicie spełnił moje oczekiwania. Do tego domowe (krzywe) frytki. Najadałam się fest. Obsługa bardzo sympatyczna. Chyba nigdy w życiu nie dostałam tak szybko menu. Jedyne, co mnie nieco drażniło to (jak się domyślam) właścicielka, która siedziała na sali i prowadziła interesy (rozmawiała przez komórkę, przyjmowała interesantów) - to mi trochę psuło atmosferę, ale może się nazbyt czepiam. Z jedzenia byłam bardzo zadowolona (kupiłam jeszcze jednego hamburgera na wynos).

Data wizyty w lokalu: 17 lutego 2014

• Arek73 4 recenzje

06.08.2014, 00:09 napisał:

Nie jest źle, tylko czemu właściciele chcą sprzedać lokal

Wylądowaliśmy wieczorową porą na ogródku słynnej "gesslerowskiej" restauracji w Kielcach. Przy zimnym piwku i hamburgerach - dobrych, należycie wysmażonych i soczystych ceny od 18 do 24 zł gawędziliśmy o zmianach na Sienkiewce. Wszystkim łezka się kręciła, co za czasy, że ulice pięknieją a ludzie z nich znikają za morzem, albo w Warszawie. Spróbowaliśmy także dobrej zupy z kukurydzy i gorszej cebulowej, obie w tej samej cenie około 8 złotych. Było fajnie wśród znajomków z licealnych czasów, każdy coś powie śmiesznego, rzuci ploteczką, itd. itp. I jeden z zasiedziałych w Kielcach kolegów stwierdził, że niedługo już chyba posiedzimy w American Home, bo właściciele chcą sprzedać lokal i wyjechać za granicę, bodajże do Hiszpanii.
    Szczęka mi opadła, jeśli nawet przedsiębiorczy ludzie, którzy odnieśli przecież jakiś sukces w branży gastronomicznej chcą wyjeżdżać. Chyba mają dość użerania się i tyrania na naszą biurokratyczną masę urzędników.

Data wizyty w lokalu: 27 lipca 2014

• Jaroturysta 1 recenzja

19.08.2014, 08:59 napisał:

Porażka

Wizyta 15.08.2014 godz.19.
    Brak potraw z menu.
    Uwaga- brak bułek do zrobienia hamburgerów!
    To jakieś kuriozum.
    Pani z obsługi próbowała nadrobić braki miłą obsługą.
    Jestem rozczarowany.

Data wizyty w lokalu: 15 sierpnia 2014

• SANTA-FE2 15 recenzji

21.11.2013, 14:01 napisał:

Hamburgerowy pewniak na kulinarnej mapie Kielc

Po kilku wizytach w AH chciałbym w kilku prostych, żołnierskich słowach opisać tę przyjemną piwniczkę. Wystój może nie każdemu przypadnie do gustu, ale nawet w tej plastikowej "hamerykańskości" znajdziemy ulubiony kącik/np. czerwoną sofę/ i ulubionego burgera. Zarówno te z wołowiną, jak i te z kurczakiem - polecam - są świeże, z niezłymi dodatkami i sosami, podane w dobrej bułce. Smaczne sałatki.
    Herbata w dużym kubasie - obowiązkowo w chłodne dni. Piwo - zawsze. Pizzy nie próbowałem, ale chyba niezłe, sądząc po humorach współbiesiadników. Nie przekonuje mnie grillowany ser z żurawiną - dla mnie trochę bez wyrazu.
    P.S. Do AH - poprawcie wygląd menu - moje było w kilku "odcinkach'.
    Obsługa bardzo sprawna, miła.

Data wizyty w lokalu: 12 listopada 2013

• Mariusz_ck 3 recenzje

06.04.2014, 09:12 napisał:

Burger tak - frytki nie!

Frytki domowe do niczego, za grube, niedosmażone i ociekające jakby "spracowanym" tłuszczem.

Bruger classic dobry, smaczny i duży, świetne sosy.

Bruger z jelenia suchy, w smaku jak trociny.

• Sobiegrajka 2 recenzje

15.06.2014, 21:08 napisał:

Byłam i polecam jest pysznie ;)

Jedzenie pycha, polecam amerykańskiego cheeseburgera -porcje konkretne ;). Obsługa sympatyczna. Ceny przystępne: za mega kanapkę wielkości talerza + frytki (robione ręcznie nie mrożone- mega plus) + napój trzeba zapłacić ok. 25 zł. Dla porównania zestawy w MC donald wypadają mizernie, a cenowo podobnie więc ja wiem, gdzie zjem kolejnego cheeseburgera ;).

Data wizyty w lokalu: 15 czerwca 2014

• kamila249 3 recenzje

25.04.2014, 13:19 napisał:

Całkiem przyjemnie

Nie widziałam lokalu przed rewolucją Magdy Gessler, więc nie mam porównania, ale obecny wystrój przypadł mi do gustu, bardzo przyjemne miejsce. Pyszna zupa cebulowa, zdecydowanie mogę polecić, hamburgery też dobre, chociaż spodziewałam się mimo wszystko czegoś lepszego, no i przede wszystkim duże :). Ponadto ceny przystępne oraz miła obsługa.

Data wizyty w lokalu: kwiecień 2014

• Paulina439 4 recenzje

11.02.2014, 09:58 napisał:

Bez rewelacji

Poszłam do American Home, żeby zobaczyć jak wygląda lokal po rewolucji Magdy Gessler. Wystrój mnie osobiście nie odpowiada, nie lubię kwiatowych wzorów, ale ok. Jeśli chodzi o podanie popcornu jako przystawki, to całkiem fajny pomysł. Dania z karty to już inna historia. Zamówiłam sałatkę Cesar, której do prawdziwej sałatki tego typu bardzo wiele brakowało. Sos do sałatki to ledwo przyprawiona śmietana, sałatka bez smaku. Spróbowałam również hamburgera - bądź co bądź chluby lokalu. Faktycznie był duży, ale smakowo bez rewelacji, niczym nie odbiegał od hamburgerów, których próbowałam w innych miejscach. Co do obsługi to niestety tak sobie. Ceny dość przystępne.

• UiBS 7 recenzji

14.08.2013, 09:04 napisał:

Pozytywnie

Byliśmy w Kielcach przejazdem i trochę ciężko było nam się zdecydować na jakiś lokal. Pomimo, że wystrój i poziom czystości (przynajmniej na oko) w ogródku nie był powalający, postanowiliśmy spróbować w American Home.
    Oboje zamówiliśmy po burgerze i nie zawiedliśmy się. Bardzo smacznie doprawione mięso i dobrane dodatki. Do tego "domowe" frytki. Za ok. 50 zł z napojami mogliśmy się najeść i wyjść z uśmiechem na ustach.
    Ogólnie pozytywne doświadczenie!

Data wizyty w lokalu: 19 lipca 2013