Restauracja Smok

gdzie jesteś? województwo: kujawsko-pomorskie miejscowość: Inowrocław
3.2

ul. Wałowa 9 88-100 Inowrocław
tel: (52) 356-77-04
typ lokalu: restauracja typ kuchni: orientalna, azjatycka, wietnamska cena dania głównego: poniżej 20 zł

• kFiat 28 recenzji

11.10.2013, 21:11 napisał:

Jak kto lubi

Spróbowałem dwa razy - oba nietrafione.
    Z chińską kuchnią ma to tyle wspólnego, co ja z prezydentem USA.
    Da się zjeść, da się najeść i tyle.
    Zupa pikantna - fakt, pikantna... Bardziej przypomina chili con carne niż coś chińskiego. Mielone mięso, trochę warzyw w bliżej nieokreślonym płynie.
    Kurczak z warzywami - nijak to na chińską modłę nie smakowało.
    Wystrój - mały, ciemny lokalik z mini stolikami, praktycznie żadnych dodatków.
    Obsługa - zamawia się przy barze, pani niezbyt zorientowana w menu.
    Polecić to miejsce komukolwiek to raczej marna przysługa.
    Miejsca dla niewymagających.

• bm1988 5 recenzji

06.09.2013, 12:24 napisał:

Smok ze smakiem

Do "Smoka" trafiliśmy z polecenia Pań sprzedających lody na rynku, których akurat nie polecam (lodów, nie Pań). Szczerze? Otoczenie nie zachęca do wejścia. Dodatkowo wielkie "podziemne" prace w ulicy. W środku przeciętnie, ale czysto. Jedzenie - wariacje (w pozytywnym znaczeniu) na temat kuchni chińsko-wietnamskiej. Duże porcję!!! Tanio!!! Zamówiliśmy zupę i gorący talerz. W zupełności starczyło na dwoje (mam 2 metry więc i kiszki dłuższe... He,he).
    Jak będę w I. to zajrzę tam jeszcze raz.

Data wizyty w lokalu: 02 września 2013

• Balbina7 4 recenzje

09.07.2013, 13:02 napisał:

Na wielkiego głoda

Wystrój lokalu tradycyjny. Obsługa doradzi przy zamówieniu, ale nie ma zamówienia przy stoliku. Dania są obfite tak że dorosły mężczyzna miał by problem je zjeść, kurczak dobry, warzywa też, mi osobiście nie smakował ryż ale to może kwestia gustu. Największym powodzeniem cieszy się kurczak w 5 smakach. Wybór jest spory dla każdego coś dobrego. Jednak czytając w opisach danie do 20 zł to się raczej nie zgodzę bo trzeba jeszcze parę złotych dorzucić. Za zmianę np ryżu na frytki jest dopłata 4 zł. Co dla mnie jest największą bzdurą. Zdecydowanie jeśli chodzi o kuchnię azjatycką polecam jako najlepszą w mieście.

Data wizyty w lokalu: 09 lipca 2013, godz. 13:00

Nowe w okolicy: Inowrocław