Restauracja Klimaty

gdzie jesteś? województwo: łódzkie miejscowość: Rawa Mazowiecka
3.8

ul. Katowicka 16 96-200 Rawa Mazowiecka (Nad Zalewem Tatar w Rawie)
tel: (46) 895-14-23, 695-749-221
typ lokalu: restauracja typ kuchni: ryby i owoce morza, europejska, naleśniki, polska, drinki cena dania głównego: 20 - 40 zł

• KrasiaK 2 recenzje

29.07.2013, 14:15 napisał:

Smacznie, niedrogo, ale obsługa kiepska

Do restauracji zawitaliśmy w sobotni ciepły, wakacyjne dzień. Lokal czynny od 12, byliśmy po 13. Dużo ław na zewnątrz - siedzimy, siedzimy.. obsługi brak, ok. - widzę, że brak kamerki czy czegoś - idę po menu. Wybraliśmy zupę gulaszową oraz pierogi pół na pół - ze szpinakiem pikantne i wiśniowe na słodko. Czekamy, czekamy.. no teraz to już wiadomo, że jesteśmy na zewnątrz - nie doczekaliśmy się - podszedłem i zamówiłem. Do tego był jeszcze jeden drink. Po 20 minutach Pani przyniosła zupę - bardzo dobra, treściwa, sporo dobrego mięsa - porcja naprawdę duża. Bez zastrzeżeń. Za kolejne klika minut przyszły pierogi na dwóch talerzykach, sztućce - 1 kompletem.. ok., Pani mogła pomyśleć, że będzie je jadła jedna osoba. Ale mix pierogów smażonych na ostro i słodkich z dodatkiem śmietany jeść jednym widelcem - chyba nie ;).
    Zapytaliśmy czy pamięta Pani o drinku "a nie, przepraszam to koleżanka nie przekazała, że nie będzie.." - nie przekazała. Wróćmy do pierogów - jak domowe, bardzo smaczne, naprawdę polecam.

Koszt obiadu - 24 zł - lepiej niż dobrze ;) - ale gdyba obsługa trochę bardziej się starała, szczególnie ze obłożenie było minimalne w tym momencie - to odbiór ogólny byłby DUŻO LEPSZY. A tak pozostał mały niesmak, bo naprawdę dobrym jedzeniu.

Data wizyty w lokalu: 27 lipca 2013, godz. 13:15

• rawianka 1 recenzja

21.03.2013, 23:03 napisał:

Najlepsza kuchnia w mieście!

Zdecydowanie najlepszy lokal w mieście i nie tylko. Przepięknie położony, z dużym ogrodem i placem zabaw dla dzieci. Wnętrze (jak sama nazwa wskazuje:) klimatyczne (z kominkiem), dopieszczone w każdym szczególe, dobra kuchnia jest oczywiście najważniejsza, ale jeszcze milej je się w tak przyjemnym wnętrzu. Porcje są duże, bardzo polecam zupy, ale uwaga: po gulaszowej będziecie już mieli miejsce chyba tylko na mały deser. Każde świeżo upieczone ciasto kucharki jest przepyszne, do tego świeżo mielona kawa z ekspresu i życie staje się piękniejsze :).

• mirka3 1 recenzja

04.12.2012, 14:39 napisał:

Klimatyczne miejsce z kominkiem i kącikiem dla dzieci. Pyszna obszerna karta :)

Klimaty poznałam przypadkiem, ale jak tylko jestem w Rawie, to bywam tam zawsze i zawsze staram się próbować czegoś nowego, bo same nazwy brzmią smacznie. Moja ulubiona, to roladka z mozzarellą i suszonymi pomidorami w sosie bazyliowo-śmietanowym :) Mój mąż zawsze natomiast bierze mix pierogów, bo są jak domowe i nie może się im oprzeć :)
    Na deser polecam szarlotkę przemiłej Pani Gosi i latte, zresztą mają tam duży wybór kaw i herbat dilmah. Moje dzieci też znajdą zawsze coś dla siebie, bo knajpka oferuje specjalne menu dziecięce. Polecam to miejsce także ze względu na położenie, w okolicy jest pływalnia z lodowiskiem, zalew i lasek ze ścieżką zdrowia. Jednym słowem warto zajrzeć.

Data wizyty w lokalu: 02 grudnia 2012, godz. 15:00

Nowe w okolicy: Rawa Mazowiecka