Pizzeria Pesto

gdzie jesteś? województwo: kujawsko-pomorskie miejscowość: Włocławek
2.8

ul. Zbiegniewskiej 85 87-822 Włocławek
tel: 792-992-020
typ lokalu: pizzeria typ kuchni: pizza, włoska cena dania głównego: poniżej 20 zł

• Piotr114 2 recenzje

28.10.2013, 14:07 napisał:

Są lepsze

3krotnie zamawiałem tutaj pizzę, nie najgorsza.
    Ostatnim razem przygotowywała ją taka pani ok. 40stki. Bardzo nieprzyjemna, może była już zmęczona, pizza przypalona, co mi strasznie nie przeszkadzało, jednak miejscami za bardzo.
    Ogólnie zawiodłem się.
    Jako, że w mieście jest wiele pizzerii, następnym razem wybiorę inną, tej nie polecam. Przychodzę zjeść, a nie sprawdzać, czy ekipa jest w dobrym nastroju i czy ma dobry humor.
    Wybór Wam zostawiam.

• kubagwk 1 recenzja

17.09.2013, 17:59 napisał:

Zimna Pizza (45 minut spóźnienia)

Zamówiłem pizze z dostawą do domu. Mój dom oddalony jest o kilometr (jednostka E). Pani odbierające zamówienie powiedziała mi, że danie będzie dopiero za 1 godzinę i 15 minut !!!. Bardzo długi czas oczekiwania. Nie byłem zbytnio głodny więc się zgodziłem. Pizza została przywieziona dopiero po 2 godzinach! To co najgorsze to była ona ZIMNA !!! Muszę dodać, że gdyby była ciepła bardzo by mi smakowała, a tak to była po prostu OK. Sosy były smaczne i dość oryginalne. Plusem jest to, że dostawa była gratis.

Data wizyty w lokalu: 17 września 2013

• monia077 1 recenzja

20.11.2012, 08:52 napisał:

Pizzeria Pesto na wynos i na miejscu

Niedawno odkryłam nowo otwartą Pizzerię na osiedlu Południe. Od kiedy zaczęłam ją odwiedzać i zamawiać pizzę mogę przyznać, że smakuje rewelacyjnie. Pani "pizzermenka" przygotowuje ją na oczach klienta, wypiekana jest w piecu opalanym drewnem co daje jej ten szczególny smak. Smaczny sos, ser i duża ilość dodatków, jest zawsze dobra, ciasto chrupkie po prostu smakuje jak typowa włoska pizza. Podsumowując, jeśli chcecie spróbować prawdziwej pizzy z pieca to wybierzcie się na Południe i sami zobaczcie jak smakuje ona w Pizzerii Pesto.

Data wizyty w lokalu: 17 listopada 2012

Nowe w okolicy: Włocławek