Pizzeria Diavolo

gdzie jesteś? województwo: śląskie miejscowość: Ruda Śląska , dzielnice: Bielszowice, Godula, Orzegów, Centrum
4.8

pl. Niepodległości 7 41-712 Ruda Śląska
tel: (32) 248-10-14
typ lokalu: pizzeria typ kuchni: pizza, ryby i owoce morza, włoska, sałatki, przekąski cena dania głównego: poniżej 20 zł
Korona_button_kw3

• xyz1984asiadz84 1 recenzja

24.03.2013, 12:46 napisał:

Bardzo dobre jedzenie

Kilka razy odwiedziliśmy już tę Pizzerię, a ponieważ jest w pobliżu zamieszkania, przypuszczam, że często będę tam jeszcze gościć.
    Jeśli chodzi o wystrój to mimo małego pomieszczenia fajnie i z pomysłem zagospodarowane. Fajnie się siedzi, dostęp do wi-fi i bardzo miła obsługa. Natomiast jedzenie bardzo dobre. Bagietki przepyszne i niejeden obiad zjedzony w tym lokalu naprawdę mnie zadowolił. Dzieci uwielbiają tamtejszą pizzę, a ja uwielbiam makarony. Ceny również są satysfakcjonujące, dlatego szczerze POLECAM!
    Dziś też zamówię tam jedzenie dla rodziny. Z niecierpliwością czekam na otwarcie i mam nadzieję, że jak zwykle będziemy zadowoleni.

Data wizyty w lokalu: 17 stycznia 2013

Nowe w okolicy: Ruda Śląska