Pyszna.pl

gdzie jesteś? województwo: lubelskie miejscowość: Lublin
3.3

ul. Rymwida 6 20-607 Lublin (na parterze bloku, od strony kościoła na LSM)
tel: 509-955-963
typ lokalu: fast food, bar mleczny typ kuchni: pizza, polska, pierogi cena dania głównego: poniżej 20 zł

• jajnick 914 recenzji

11.06.2013, 20:44 napisał:

Niezłe, bardzo tanie lody

Mało kto o tym wie, że w Pysznej mają dość smaczne lody na gałki. I tutaj uwaga: gałka kosztuje 1,50 zł! Można się spierać, czy lody te są dobre, czy bardzo dobre, ale na pewno nie są gorsze od tych za 2,50, sprzedawanych w innych punktach miasta. Moim zdaniem ciekawy jest sorbet cytrynowy. Kolega zachwyca się czekoladowymi. W sumie smaków jest 8.

Data wizyty w lokalu: 11 czerwca 2013

• C3rkr 2 recenzje

28.11.2014, 19:20 napisał:

Dobre domowe jedzenie

Do Pysznej chodzę dość regularnie, z reguły zamawiając "zestaw dnia". Do wyboru są 3 zestawy w tym zupa, którą również z tego zestawu można wykluczyć. Ceny do 15 zł za zestaw. Menu aktualizowane każdego dnia na stronie restauracji. Jedzenie smaczne. Za każdym razem wychodzę zadowolony i najedzony. Panie z obsługi bardzo miłe. Zawiodłem się tylko raz, kiedy na początku swoich wizyt w Pysznej zamówiłem placki z gulaszem. Porcja była olbrzymia, ale gulasz tak jakby hmm... zamulający, niedoprawiony. Nie zjadłem do końca. Ogólna ocena jednak bardzo pozytywna.

Data wizyty w lokalu: 28 listopada 2014

• marcomark 130 recenzji

15.03.2013, 15:33 napisał:

Lepsza od konkurencji z biurowców

Opiszę kilka moich wizyt:
    Rosół - pyszny, domowy, makaron pachniał makaronem. Po prostu tak ma wyglądać rosół.
    Pierś z grilla - soczysta, lekko przyprawiona, smak kurczaka na pierwszym miejscu.
    Zupa selerowa - porządna sycąca zupa.
    Pieczeń rzymska - krucha, soczysta, podana z naturalnym sosem.
    Pierogi ruskie - za grube ciasto i okrasa z boczku zamiast skwarków to nie jest to, powinny być skwarki skoro w menu jest tak napisane. Farsz z dużą ilością sera.
    Surówki - za każdym razem dobre, różnorodne i kolorowe, każdy znajdzie coś dla siebie.
    Jeżeli na obiad w okolicy osiedla Mickiewicza to tu, jest to o wiele lepszy wybór niż u konkurencji. Tu po prostu królują naturalne składniki i każde danie smakuje inaczej, u konkurencji wręcz odwrotnie. Jedyne, do czego mógłbym się przyczepić, to suszony koperek na ziemniakach, robiąc zakupy koperek można kupić wszędzie, świeży (albo mrożony) na ziemniakach robi ogromną różnicę.

• Venom99 12 recenzji

24.05.2013, 12:36 napisał:

Pyszna.pl ... nie do końca

Nie do końca jedzenie jest takie pyszne jak nazwa lokalu na to wskazuje.
    Zamówienie było na dowóz. Placek wegierski i zestaw obiadowy - zupa jarzynowa, kotlecik z warzyw z zestawem surówek. Placek był zjadliwy aczkolwiek doprawienie jego pozostawia wiele do życzenia. Zestaw obiadowy również można było zjeść jednak warzywa w zupie były twardawe, a kotleciki podobnie jak placek węgierski mało doprawione.
    Cena za jedzenie dość atrakcyjna.

Data wizyty w lokalu: 24 maja 2013

• kodycyl 1 recenzja

28.11.2013, 14:45 napisał:

Dobra cena, świetna jakość

Pracuję niedaleko, próbowałam już prawie wszystkich okolicznych miejsc, gdzie można coś zjeść i przekonałam się do tej lokalizacji. Jedzenie jest naprawdę smaczne i jakościowo dobre, mnie smakuje jak domowe, co jest dla mnie dużym + (bo nie zawsze mam czas i chęć gotować). Jest naprawdę różnorodnie, jeżeli chodzi o codzienne menu, moje ulubione danie to pierogi ruskie i pyszny żurek. W cenie zestawu obiadowego jest kompot.
    Obsługa jest uprzejma, podaje zamówienia do stolika.
    Wystrój raczej minimalistyczny, ale wygląda ok. Niedawno została otwarta nowa salka, już z inną, żywszą kolorystyką.
    Podsumowując:
    + za jedzenie
    + za ceny
    - nie ma codziennie pierogów ruskich :).

Data wizyty w lokalu: 25 listopada 2013

• reg_smakosz 20 recenzji

21.01.2013, 20:49 napisał:

Nieźle się zapowiada

Dzisiaj zjadłem obiad w „Pysznej”, otwartej niedawno jadłodajni na LSM-ie. Myślę, że właśnie to określenie najlepiej pasuje do tego lokalu. Zbyt duża jak na bar, zbyt mała, oraz ze zbyt skromnym jadłospisem, jak na restaurację. Wystrój lokalu jest bardzo prosty, choć schludny. „Szkolne” powiedziałbym krzesła i stoliki rozmieszczone w kilku rzędach, w odległości pozwalającej na spożywanie posiłku bez przeszkadzania innym gościom. Lokal dysponuje małym, choć całkiem ładnym kącikiem dla dzieci-wymalowanym w postacie znane z książek i filmów o Kubusiu Puchatku. Zastrzeżenia miałbym jedynie co do umiejscowienia tegoż kącika-znajduje się on tuż przy wieszaku na ubrania odwiedzających, przez co w godzinach największego „oblężenia” lokalu przez najmłodszą klientelę, ktoś mógłby na nich niechcący wpaść. Z potrzeby raczej niż z obowiązku, odwiedziłem również toaletę. Nie jest ona przystosowana do zbyt tłumnych „odwiedzin”-oferuje jedną umywalkę z automatyczną suszarką do rąk oraz jedną kabinę. Niemniej jednak nie zniechęca ona do skorzystania z niej-jest tam jak najbardziej czysto i schludnie.
    Przejdę wreszcie do najważniejszej części recenzji-czyli zamówienia. „Pyszna” oferuje, jak jeden z lokali gastronomicznych znajdujących się nieopodal, kilka zestawów dań do wyboru, różniących się ceną oraz tym, jak treściwe są zawarte w danej kombinacji potrawy. Oprócz tego, w stałej sprzedaży znajdują się takie pozycje jak: kotlet schabowy, gros, paluszki rybne, placki ziemniaczane, naleśniki. Dzisiejsze zamówienie obejmowało dwa zestawy obiadowe: oba z zupą ogórkową, jeden z kurczakiem i ryżem po chińsku, drugi zaś z naleśnikami nadzianymi serem feta i szpinakiem. Drugim daniom towarzyszył kompot. Wrażenia z konsumpcji były następujące:
    a) zupa ogórkowa-podana w kwadratowych miseczkach o pojemności na oko około 200-250 ml. Całość zabielana śmietaną, jako „wkładka warzywna” w zupie były obecne standardowe ziemniaki oraz marchewka. Co do ogórków-jednogłośnie stwierdzono, że były dość „mocne” tj. zawierały w sobie sporo soku z kiszenia. Nie oceniam tego jednak in minus-klient ma w końcu prawo poczuć, że naprawdę je zupę ogórkową, a nie po prostu jarzynową z dodatkiem ogórków.
    b) drugie dania- naleśniki dość spore i obficie wypełnione farszem. Jeśli wierzyć osobie konsumującej je, w smaku były bez zarzutu. Jeśli chodzi o kurczaka po chińsku, którego konsumowałem osobiście, to muszę na samym początku stwierdzić, że do nazwy wkradła się nieścisłość, jeśli w założeniu kucharza miał on wyglądać tak, jak wyglądał. Mnie osobiście bowiem danie przypominało zarówno z wyglądu jak i w smaku, bardziej paellę niż coś z kuchni dalekowschodniej (choćby ze względu na obecność czerwonej fasoli, raczej mało typowej dla potraw azjatyckich). A jak wszyscy wiemy, paella ma rodowód europejski, ściślej mówiąc hiszpański. W smaku owo chińsko-hiszpańskie danie było satysfakcjonujące, choć dla mnie mogłoby być odrobinę bardziej pikantne.
    Ogólnie za jedzenie mogę przyznać ocenę między 3+, a 4. Trzy gwiazdki za to, że dania były świeże i sycące, kawałek czwartej za wrażenia smakowe. Cała gwiazdka byłaby przyznana, gdyby spełnione zostały przesłanki o których mowa powyżej(odrobinę pikantniejszy smak całości).
    Obsługa: jednoosobowa, ale bardzo sumiennie wypełniająca swoje obowiązki. Uśmiechnięta, o pozytywnym podejściu do klienta. Taka jaką lubię.

Podsumowując: „Pyszna.pl” to dobre miejsce na obiad lub lunch, gdzie w niskich cenach oferowane jest satysfakcjonującej jakości jedzenie. Niewykluczone, że jeszcze tam wrócę, tym bardziej, że mieszkam w pobliżu.

Data wizyty w lokalu: 21 stycznia 2013

• steffan 1 recenzja

10.09.2013, 17:40 napisał:

Dla mnie bardzo się popsuło

Z początku bardzo sobie chwaliłem, jednak od jakiegoś czasu naprawdę sporo w potrawach się zepsuło, niby ciepłe, tanie i urozmaicone jedzonko jednak na tygodniu polecam tylko skoczyć na samą zupę o ile wam się nie przejedzą bo w gruncie rzeczy w kółko są te same... chociażby żurek. Smak, przyprawy bez zastrzeżeń, jedynie czasem są one tak gorące, iż można się nieźle poparzyć i nie da normalnie zjeść bez odczekania aż dobrze przestygnie.

Co do drugich dań, przeważnie jadałem na tygodniu i tu niestety bardzo często trafia się surowe i np. źle wysmażone mięso (kurczak w serowej panierce czy jakieś roladki), drugie dania trafiają na stoły klientów zimne. Największa porażka jaką tam zaliczyłem to zielony makaron z pietruszkowym pesto tak skrajnie przesolonym, że nie dało się go w całości zjeść. Lubię słone, lubię pikantne jednak sama sól i jej ilość w tym daniu to jakieś nieporozumienie.

Obsługa bardzo sympatyczna tylko co z tego, podłego momentami jedzenia to nijak nie naprawi.

Data wizyty w lokalu: 02 września 2013

• _PUO_ 2 recenzje

30.05.2013, 17:05 napisał:

Kiepska obsługa

Jedzenie smaczne, jedliśmy pierogi. Odstrasza fatalna obsługa - długi czas oczekiwania na przyjęcie zamówienie, 1h oczekiwania na podanie, błędny naliczony rachunek. Kelnerka nie wiedziała nawet z czego jest wątróbka jaką mają w menu. Nie licząc obsługi, jedzenie na dobrym poziomie.

• borostwor 27 recenzji

26.09.2012, 00:20 napisał:

Polecam!

Pewien czas, przez miesiąc, mieszkałem bardzo blisko tego świeżo otwartego barku. I odwiedzałem go niemal codziennie.

Jest to rodzaj baru mlecznego, ale uwspółcześnionego - wystrój jasny, dość nowoczesny - i przemyślany estetycznie. Wydzielone miejsce dla dzieci. Całe miejsce oczywiście dla niepalących. Bardzo przypadło mi do gustu - bez zbędnych ozdóbek, czy w drugą stronę - minimalizmu.

Codziennie oferowane są bodajże 2 zestawy obiadowe - jeden w cenie 10, drugi 12 złotych. Zwykle ten tańszy jest jarski. Czasem na drugi dzień zupa jest wczorajsza, za to "drugie" zawsze jest świeże.
    Można także zamówić pizzę, choć to raczej typowy fast-food. Niemniej, jest zjadliwa.
    Zestawy obiadowe - dobre! Mogę z czystym sumieniem polecić.

Możliwe jest wzięcie posiłku "na wynos" (nie polecam w ten sposób dań obiadowych,. choć pizzę - czemu nie ?), jak i na telefon.
    Zamówienia składa się przy ladzie, od razu płacąc. Pracownicy przynoszą je do stolików.

Na pewno nie jest to miejsce wyszukane. Jednak - jeśli utrzyma poziom z lipca 2012 roku - wierzę, że znajdzie stałą, liczną klientelę z okolicznych biurowców i mieszkań studenckich.

• jAGA23 6 recenzji

10.03.2013, 15:15 napisał:

Oby tak dalej!!

Zamawiam z pysznej obiad do firmy i... jestem zachwycona. Dania co prawda mogłyby być trochę większe, ale jak dotąd - miło, punktualnie (!!!! co jest b. ważne przy zamówieniach na wynos) i przede wszystkim smaczne, nietłusto. Naleśniki ze szpinakiem i fetą - najlepsze w Lublinie, świeże, delikatne, dobrze przyprawione, pierożki - jak wyżej. Lokal powinien zadbać o marketing, bo ciężko się o nim dowiedzieć! Tak trzymać!

Nowe w okolicy: Lublin