Zajazd Pod Strzechą

gdzie jesteś? województwo: śląskie miejscowość: Jasienica
2.8

ul. Jasienica 75 43-385 Jasienica (przy stacji paliw Shell)
tel: 888-535-053
typ lokalu: restauracja, zajazd typ kuchni: pizza, śląska, grill, pierogi, kebab cena dania głównego: poniżej 20 zł

• mateusz.el 36 recenzji

04.09.2012, 16:02 napisał:

Mieszane odczucia

Karczma połozona przy drodze S1 niedaleko Bielska-Białej. Do lokalu bezpośrednio przylega stacja paliw, jest także duzy parking oraz Mc Donald's.
    Do wejścia zachęca wygląd zewnętrzny i wystrój. W środku trochę mało miejsca.

Niestety, obsługa zrobiła na mnie złe wrażenie. Przy zamawianiu czułem się potraktowany, jakbym był obsługiwany "z przymusu". W trakcie oczekiwania (byłem wówczas jedynym klientem) byłem zmuszony wsłuchiwać się w dyskusję kelnerki ze swoim kolegą na temat jej laptopa i problemami z nim związanymi. Siedzieli kilka stolików dalej, ale ponieważ było pusto, a lokal mały, to wszystko słyszałem.

Na naleśniki czekałem około 10min, więc normalnie. W smaku dobre, dośc duże, tylko ciasto cienkie, przez co miejscami delikatnie się przypaliły...

Data wizyty w lokalu: 31 lipca 2012, godz. 15:00

Nowe w okolicy: Jasienica