Restauracja Rucola

gdzie jesteś? województwo: podkarpackie miejscowość: Ustrzyki Dolne
3.8

ul. Rynek 25 38-700 Ustrzyki Dolne (wejście od bocznej ściany kamienicy (nie z Rynku), obok Żabki i Rossmana)
tel: (13) 471-15-00
typ lokalu: pizzeria, restauracja typ kuchni: włoska cena dania głównego: poniżej 20 zł

• wituuu 6 recenzji

27.07.2013, 23:07 napisał:

Dosyć pozytywne wrażenia, choć bez rewelacji

Bardzo dobra pizza. Cieniutkie ciasto, chrupiąca, odpowiednia ilość składników, przygotowana w piecu opalanym drewnem. Średnica pizzy to 30 cm, cena waha się pomiędzy 15-20 zł. Osoby o większych żołądkach spokojnie zmieszczą jedną całą pizzę :).
    Co do innych dań... no cóż... makaron z ostrym sosem pomidorowym oraz sałatka nicejska na kolana nie powaliły, choć skłamałbym, gdybym napisał, że były totalnie do niczego... średnio...
    Do wystroju szczególnej uwagi nie przywiązuję... czysto, schludnie, przyjemnie, bez nadmiernej ilości ozdób i dekoracji; jest stół do gry w bilard :).
    Obsługa grzeczna.
    Generalnie na pizze warto wejść :).

• Nomma 2 recenzje

29.07.2013, 19:39 napisał:

Miejsce jakich wiele z bardzo dobrą pizzą

Pizzeria schowana jest w piwnicy, na rynku Ustrzyków Dolnych. Bardzo łatwo trafić, gdyż logo widać z daleka.
    Samej restauracji nie nazwałabym "restauracją" jest to bardziej knajpa z jedzeniem, w której więcej było lokalnych chłopaków którzy przyszli na piwko i bilarda niż stołujących się osób. W piątek natrafiliśmy na DJ'a który rozkładał sprzęt i włączył kulę dyskotekową tak więc...
    Ale do rzeczy!
    Byliśmy tam dwa razy:
    1. Makaron w sosie pomidorowym, bardzo dobrze przyprawiony zamówiony przez chłopaka, jemu bardzo smakował, mi średnio.
    Ja zamówiłam sałatkę nicejską, licząc, że skoro nazywają się restauracją to dostane ładnie ułożoną sałatkę na końcu polaną sosem...i tutaj się zawiodłam. Niestety sałatka wyglądała jak zmieszana w garnku metodą shake it shake it:). Wiem bo sama tak czasem robię:). W dodatku sosu było za dużo i w połowie spożywania owej sałatki reszta zrobiła się bardzo mokra i straciła smak:.( Była smaczna, ale w domu zrobicie podobną.
    2. Opisywany wcześniej piątek. Zamówiliśmy dwie pizze ze względu na fakt, że są one robione w piecu opalanym drewnem (co można zobaczyć na własne oczy gdyż aneks w którym są przyrządzane znajduje się obok baru). Jedna była z salami, oliwkami, pieczarkami druga z kolei kurczak, szynka, cebulka karmelizowana. W przypadku pizzy jednej i drugiej nie mam się naprawdę do czego przyczepić. Pyszne, cieniutkie, chrupiące ciasto z idealną ilością składników, których wcale nie jest dużo a smak jest perfekcyjny. Cena pizzy od 15 zł w górę (maks 20 zł chyba że dobieramy sami składniki).
    Ogromnym minusem był Warka Radler, którą zamówiliśmy do posiłku. Kelner nawet nie poinformował nas, że jest tylko ciepła i przelał nam do kufli. Nieładnie. Chyba logiczne, że w upał 30 stopni oczekuję orzeźwienia.

Za pierwszym razem czekaliśmy krótko na dania, natomiast zrobienie pizzy troszkę już trwało niestety.
    Jedna rzecz mnie trochę zirytowała, mianowicie...napoje podawane są w niskich szklankach 200 ml i dodawana jest do nich słomka. Słomka praktycznie wyskakuje z tej szklanki. Właściciel powinien pomyśleć nad wyższymi szklankami i większą objętością napoi 200 ml do pizzy?

Jeśli chodzi o obsługę, profesjonalizm, to niestety troszkę brakuje do miana "restauracji".
    Podsumowując pizza bardzo dobra i to mogę z całego serca polecić. Sałatki jeśli wszystkie są robione jak ta którą jadłam wolałabym omijać.

Data wizyty w lokalu: 26 lipca 2013

• mercury2002 1 recenzja

08.02.2013, 21:57 napisał:

Superknajpka

Byłem kilka razy. Naprawdę superjedzenie. Sałatka rucola przepyszna. Pizza chrupiąca i smaczna, moim zdaniem lepsza niż u konkurencji. Mocno włoska. Ceny umiarkowane.

• pietja 9 recenzji

23.08.2012, 12:11 napisał:

Jak na razie najlepsza restauracja w Ustrzykach Dolnych - kuchnia włoska

Dodałem tę restaurację, gdyż byłem tam kilkukrotnie i zawsze jedzenie było bardzo dobre, zaś restauracja ta pomimo, iż istnieje już ponad pół roku, prawie nie funkcjonuje w Internecie. Do rzeczy. Wejście jest nie od strony Rynku, ale z boku, schodkami w dół. Wystrój dość... ciekawy, choć moim zdaniem trochę za bardzo pomieszane style. Trzeba zobaczyć :). Restauracja łączy w sobie trzy funkcje: drink-bar, pizzerię i restaurację. Pizze świetne, na cienkim cieście, z dobrymi składnikami - super!!! Prawdziwie włoskie. Czas oczekiwania na nie dosłownie kilka minut. Dania z karty też bardzo dobre - jak będę znowu to napiszę jakie (o ile można dodać dwie opinię), świetne też były desery. Szczerze polecam wszystkim lubiącym pizzę i kuchnię włoską (oczywiście w podstawowym zakresie). Należy jednak przygotować się, że obsługa choć bardzo miła, to często myli dania, wydając je w absolutnie dowolnej kolejności :), co trzeba zaakceptować i się nie denerwować. Jakość jedzenia i niskie ceny wynagrodzą tą niedogodność.

Nowe w okolicy: Ustrzyki Dolne