Sosna Cafe

gdzie jesteś? województwo: łódzkie miejscowość: Sieradz
3.3

ul. Rynek 22 98-200 Sieradz (przeszklony pawilon przy południowej pierzei Rynku)
tel: (43) 656-43-22
typ lokalu: kawiarnia typ kuchni: desery, kanapki, sałatki, koktajle (bezalkoholowe), drinki cena dania głównego: poniżej 20 zł

• wwLODZ 143 recenzje

20.08.2012, 12:22 napisał:

Gdzie ta sosna?

Nie ma sosny.
    Nie ma wielu propozycji, które w menu opisane są bardzo lakonicznie. Na przykład "tort". Albo "sałatka". O sałatkę nie pytałem (pewnie i tak nie było), ale o tort już tak. "Akurat nie mamy". Pani Kelnerka zaproponowała ciasto malinowe ("wygląda jak tort"). Smaczne, bardzo owocowe, ze świeżymi malinami i ptasim mleczkiem (5 złotych). Tylko proszę ich nie podawać na tym mikroskopijnym spodku od filiżanki, bo maliny spadają na ziemię. A ja tak lubię maliny. No. A czego jeszcze nie było? Mrożonej czekolady. Koktajl pomarańczowy za 10 złotych był, intensywny w smaku i wart swojej ceny. Mojito za 12 też było. Mój ulubiony drink wypiłem w Sośnie z przyjemnością.
    O wystroju nie ma co wspominać. To w końcu tylko szklany dom na odnowionym sieradzkim Rynku. Jest czysto i nowocześnie, specjalnie nie ma się do czego przyczepić, ale zawiesić oka też nie ma za bardzo na czym. No może na jednej ze ścian, gdzie wypisane są chyba wszystkie symbole miasta.
    Taka sama historia z kelnerkami. Po prostu miłe.
    I już.

Nowe w okolicy: Sieradz