Presto Pizza

gdzie jesteś? województwo: dolnośląskie miejscowość: Duszniki Zdrój
3.6

ul. Wojska Polskiego 1B 57-340 Duszniki Zdrój (obok zejścia z rynku, przy początku parku zdrojowego)
tel: (74) 866-94-66
typ lokalu: pizzeria, restauracja typ kuchni: pizza, desery, włoska, sałatki, przekąski cena dania głównego: 20 - 40 zł

• knowakow 1 recenzja

10.08.2014, 18:28 napisał:

Tłusta pizza

Zamówiliśmy na przystawkę brokuły oraz bruchettę. Pani była bardzo miła, choć nie wiedziała czy kuchnia zdoła podać brokuły ugotowane zamiast zapiekanych, ale po krótkiej konsultacji z kuchnią udało się. Bruchetta okazała się, najzwyklejszym pieczywem tostowym z kilkoma plasterkami sera i pomidora. Niestety doprawienie jak i jakość użytych składników pozostawiały wiele do życzenia. Ser był wg mnie raczej produktem seropodobnym. Brokuły były bardzo twarde (no powiedzmy al dente) natomiast doprawione były jakimś dziwnym ziołem powodującym, że całość była niesmaczna.
    Po 40 minutach oczekiwania nadeszła pizza i niestety była to typowa "pizza po polsku", ale w najgorszym tego słowa znaczeniu. Duża ilość składników (sera, kiełbasy, salami, boczku) spowodowała, że pizza wręcz pływała w tłuszczu. Składniki niskiej jakości (np. boczek był w najczystszej postaci kawałkiem tłuszczu bez najmniejszej choćby ilości mięsa, a salami witało niezliczoną ilością tłuszczowych oczek). Co gorsza ciasto przytłoczone taką ilością składników nie wyrosło i było mocno zakalcowate.
    Ogólnie niestety jedzenie nie ma nic wspólnego z włoską kuchnią (bo tak w karcie podaje pizzeria), a niestety również nie ma nic wspólnego z dobrą polską kuchnią, bo i "pizza po polsku" potrafi urzec smakiem i wyrafinowaniem.

Data wizyty w lokalu: 10 sierpnia 2014

• gabrielkaaa 4 recenzje

28.07.2014, 21:45 napisał:

Nie dla chcących szybko zjeść...

Jedynym minusem tego miejsca jest czas oczekiwania. Na małą pizzę i makaron czekaliśmy prawie godzinę! Kelnerki mają w zwyczaju przepraszać każdego za zwłokę jakby czekanie wpisane było w klimat restauracji. Nie mniej jednak jedzenie było skomponowane ze świeżych produktów, smaczne a porcje były tak wystarczająco duże by zaspokoić nawet największy głód. Wraz z mężem zamówiliśmy makaron z krewetkami oraz małą pizzę z papryczką pepperoni. Nie byliśmy w stanie wszystkiego zjeść, mimo iż dania były naprawdę smaczne i przyzwoicie podane. Za obiad z dwoma piwami cena wyniosła niecałe 50 zł. Restauracja godna polecenia!

Data wizyty w lokalu: 26 lipca 2014

• djciociosan 3 recenzje

24.02.2014, 20:48 napisał:

Bardzo dobra pizza

Recenzje Gastronautów zachęciły nas do odwiedzenia Presto. Zamówiliśmy pizzę oraz sałatkę szopską, która okazała się dziwacznym wynalazkiem posypanym parmezanem, bez sera feta, na bazie sałaty lodowej. Pizza natomiast faktycznie bardzo dobra. Byliśmy rozczarowani obsługą - bardzo młoda i średnio zainteresowana nami kelnerka.

Data wizyty w lokalu: 21 lutego 2014, godz. 21:00

• anierod 5 recenzji

04.01.2014, 11:17 napisał:

Na obiad tuż po śniadaniu

Do Presto Pizza trafiliśmy kwadrans przed godziną 14:00 i zajęliśmy ostatni wolny stolik. Pochlebne opinie na gastronauci.pl wróżyły wyjątkowy smaczny posiłek. Niestety nasz entuzjazm malał i malał z każdą minutą upływającą od momentu zamówienia. Piwo i grzane wino pojawiło się dopiero po 30 minutach, a zamówionej przystawki nie otrzymaliśmy wcale, danie główne dostaliśmy po godzinie od przybycia do lokalu. Zamówiony makaron carbonara i spaghetti al dente okraszone doskonałymi sosami, pycha! Znakomite! Jeżeli więc macie Państwo bardzo dużo czasu wolnego czasu i cierpliwości, to przyjdźcie (najlepiej z dobrą książką), a na ilości i jakości potraw się nie zawiedziecie.

Data wizyty w lokalu: 28 grudnia 2013, godz. 14:00

• Sbartu 6 recenzji

24.07.2013, 11:17 napisał:

Rewelacja

Co tu dużo pisać o lokalu podającym pizzę. Z wybranych przez nas 3 różnych, każda bardzo smaczna, ceny stosunkowo niskie, parasole na zewnątrz, plus bardzo dobra lokalizacja w kierunku parku zdrojowego.

Warto zrobić tam sobie przerwę i najeść się do syta. Polecam.

• iyiyiy 2 recenzje

06.08.2013, 09:59 napisał:

Dobry lokal

Do lokalu trafiliśmy przez przypadek szukając miejsca na obiad. Pizzy nie jedliśmy tak jak większość gości znajdujących się w lokalu. Zamówiliśmy na przystawkę placki ziemniaczane: chrupiące i soczyste, danie główne sałatka cordon blue i penne w sosie śmietanowo-serowym- bardzo dobre, świeże, chociaż makaron odrobinę zbyt mocno przyprawiony. Wielkość dań nie do zjedzenia (sałatkę spakowano na wynos gratis). Obsługa profesjonalna i cierpliwa. Pani kelnerka widząc, że mamy małe dziecko zaproponowała fotelik plus kredki i kolorowanki :). Co do wystroju to też zaskoczenie, ładne, przytulne wnętrza, fajne lampy, antresola. Za całość z napojami, kawą i napiwkiem zapłaciliśmy około 70 zł. Nic tylko polecać :).

Data wizyty w lokalu: 23 lipca 2013

• wroclawdozjedzenia 15 recenzji

31.07.2012, 13:07 napisał:

Stale się rozwija

Pierwszy raz w pizzerii Presto gościłam kilka lat temu. Była to wówczas jedyna pizzeria w Dusznikach. Dziś, choć jest ich więcej, ja stale wybieram tę.
    Pizza jest naprawdę smaczna, na cienkim cieście. Wydzielone pizze: na bazie sosu pomidorowego i na bazie sosu śmietanowego. Nigdzie indziej się z tym nie spotkałam, a jest to dla mnie ogromny plus, ponieważ uwielbiam pizze z sosem śmietanowym, a tak rzadko są w karcie.
    Polecam pizzę "Mozzarella" ze świeżymi pomidorami lub "Pazza", z białym sosem, cebulą i szynką. To są moje dwie ulubione, ale próbowałam więcej smaków i każda była ok. Do pizzy gratis dwa sosy (jednym z "sosów" jest gęsty ketchup), ale sos czosnkowy jest przepyszny, wręcz idealny :).

W karcie również inne dania, próbowałam makaron, przytawki i również mi smakowały. Potrawy naprawdę są smaczne.
    Lokal z zewnątrz nie wygląda zachęcająco, w środku zaś inna bajka :). Zapamiętałam go jako malutki, aczkolwiek bardzo przytulny. Dziś posiada dwie sale i antresolę, na której również usytuowane są stoliki. Wystrój jest ładny i dosyć przytulny. Lokal cały czas się rozwija i dodaje nowe elementy do wystroju (np ładny bar z elementami z pleksi). Zaś jedzenie jak było pyszne, tak jest za każdym razem, gdy odwiedzam Presto Pizza.

Ceny nie są wysokie, obsługa jest ok. Polecam wszystkim odwiedzającym Duszniki Zdrój.

• Hobbitola 1 recenzja

24.02.2013, 16:58 napisał:

Bardzo dobre jedzenie

Zacznę od najważniejszego - czyli od jedzenia. Kiedyś do Presto zaglądałam często, po czym kuchnia wyraźnie się pogorszyła i przestałam tam chodzić. Ostatnio postanowiłam dać Presto kolejną szansę - i nie zawiodłam się. Pizza jest cudowna! Idealne ciasto, duża ilość smacznych dodatków i ceny adekwatne do jakości oraz ilości.
    Wystrój miejsca też jest bardzo przyjemny i przytulny, wnętrze jest urządzone z gustem. Naprawdę polecam!

Data wizyty w lokalu: 21 lutego 2013

Nowe w okolicy: Duszniki Zdrój