Cukiernia T. Deker

gdzie jesteś? województwo: warmińsko-mazurskie miejscowość: Elbląg
2.6

ul. Rzeźnicka 7-8B 82-300 Elbląg
tel: (55) 644-44-04
typ lokalu: cukiernia typ kuchni: desery, polska cena dania głównego: poniżej 20 zł

• darekissos 6 recenzji

24.04.2013, 18:48 napisał:

Odradzam...

Zamówiliśmy, kawę latte, herbatę zieloną, szarlotkę, struclę. Jeśli do kawy i herbaty, można nie mieć uwag. To ciasta to porażka: strucla w 90 % to jabłka-kwaśne. Szarlotka się rozsypywała na talerzu-daleko jej do świeżości. Mało wygodne miejsca siedzące. Nadmiar stołów i krzeseł, kompletny brak intymności. Po właścicielu p. Olechnowiczowi spodziewałem się więcej. Są inne ciekawsze cukiernie na Starym Mieście.

Data wizyty w lokalu: 22 kwietnia 2013, godz. 16:50

• Janek123 28 recenzji

07.07.2012, 01:34 napisał:

Fajna cukiernia!

Zupełnie przypadkowo odkryłem nową cukiernię w Elblągu. Bardzo sympatyczny lokal na Starym Mieście. Wystrój standardowy, nie powala, ale zęby również nie bolą. Obsługa typu barowego, tzn. należy podejść do bonety zamówić i zapłacić. Część zamówienia dostaje się do ręki np. lody, a na resztę należy czekać przy stoliku. Ceny znośne. Kawałek sernika truskawkowego 14 dkg - 5,54 zł, Nestea 3 zł, latte macchiato 8,90 zł, gałka lodów 2 zł. Pomieszczenie klimatyzowane. Polecam!

Data wizyty w lokalu: 01 lipca 2012, godz. 15:00

Nowe w okolicy: Elbląg