Atmosfera Pizzeria

gdzie jesteś? województwo: mazowieckie miejscowość: Sochaczew
4.4

ul. Dywizjonu 303 5 96-500 Sochaczew (wejście z lewej strony budynku, od sklepu Lewiatan)
tel: (46) 880-71-71
typ lokalu: pizzeria, pub typ kuchni: pizza, włoska, sałatki, drinki cena dania głównego: 20 - 40 zł

• hali 1 recenzja

26.04.2013, 10:49 napisał:

Super pizzeria

W 100% zgadzam się z moją przedmówczynią!
    Pizza bardzo smaczna, cienkie dobrze wypieczone ciasto składniki czuć i jest ich akurat ani za dużo ani za mało. Ładnie podane, ładny wystrój i cena przystępna.
    Jedyną rzeczą którą bym zmieniła to sos pomidorowy.

Data wizyty w lokalu: 17 kwietnia 2013

• winkiwoo 3 recenzje

19.10.2012, 12:47 napisał:

Pyszna pizza mila atmo ;)

Witam,
    byłam w Atmosferze 2 razy osobiście i kilka razy korzystałam z dostawy. Pizza jest bardzo, ale to bardzo smaczna. Jestem w stanie powiedzieć, że jest to najlepsza pizza w Sochaczewie. Ciasto cienkie i chrupiące, składników nie za dużo i nie za mało (jadłam capriciose, atmo, hawajską). Lokal jest fajnie podzielony na dwie sale: jak chcesz zaprosić dziewczynę na randkę, jest przytulna salka przy barze, jak chcesz wpaść na rodzinny obiadek z dzieciakami, jest druga, duża, a co najważniejsze, z wygospodarowanym kącikiem do zabaw dla dzieci (jest nawet dywan na podłodze ;) Ja korzystałam z drugiej opcji ;) Moje dzieci zjadają po 2 trójkąty (2 i 5 lat;) więc MUSI być dobra (nie ma to jak opinia dzieci;)
    polecam, polecam i naprawdę polecam!

Data wizyty w lokalu: 15 października 2012

Nowe w okolicy: Sochaczew