Gniazdo

gdzie jesteś? województwo: mazowieckie miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
3.7

ul. Królewska 45 05-827 Grodzisk Mazowiecki
tel: (22) 734-07-54
typ lokalu: restauracja, gospodarstwo agroturystyczne typ kuchni: fusion cena dania głównego: 20 - 40 zł

• 4stronysmaku 31 recenzji

22.10.2013, 13:52 napisał:

Swojsko jak na zoo

Knajpka jest częścią kompleksu rozrywkowego z zoo i hotelem. Zbudowana z drewnianych bali, pokryta strzechą; wewnątrz znajdziemy skóry zwierząt, rogi i stylowe mebelki. Ot chatka góralsko-myśliwska.
    Karta średniej długości, dominują dania kuchni polskiej. Sporo miejsca. Na górnym poziomie mieści się sala weselna.
    W sobotę i niedzielę gwarno.
    Zamówiłem 2 dania. Zupa kurkowa - przepyszna, jedna z najlepszych jaką jadłem. Idealny smak kurek, może nieco za tłusta. Ale spokojnie da się to wybaczyć. Na drugie danie poszła karkówka w sosie myśliwskim z grillowanymi warzywami. Całkiem przyzwoita, ale szału nie spowodowała. Podjadłem także odrobinę cukinii z kurczakiem od bratanicy i powiem, że danie było smaczne.
    Restauracja godna polecenia. Można się dobrze najeść nie płacąc kokosów. Miejsce na rodzinny obiad i dla dzieciaków - nacieszą się kangurami, lamami, wielbłądem i papugami.

Data wizyty w lokalu: 19 października 2013

• Naruto8 8 recenzji

30.06.2013, 20:28 napisał:

Gdy deser przyćmiewa danie główne...

Byłem wraz z rodziną w "Gnieździe" w dniu wczorajszym, ale pozytywne wrażenie jakie wywarła (nie tylko na mnie) ta restauracja utrzymuje się po dziś dzień. O tym, jak poszliśmy coś zjeść, a dostaliśmy o wiele więcej, poniżej:
    JEDZENIE: Naprawdę dobre. Osobiście zamówiłem: żurek, schabowego i deser lodowy. Zupa była gęsta, wyrazista z wieloma dodatkami, podana w koszyczku z chleba. Schabowy wraz z kapustą dobrze się uzupełniał, sama jakość mięsa także b. dobra. Deser lodowy miał chyba najkwaśniejsze ananasy świata, ale poza tym był także dobry. Siostra zaś zachwycała się sałatkami.
    OBSŁUGA: Będzie o p. Krzysztofie - czyli kelnerze, przez którego byliśmy obsługiwani. Jest to człowiek z pasją, a fach widać w każdym geście czy każdym słowem prowadzonej rozmowy. Bardzo pomocny, także jeśli chodzi o wybór dań. Człowiek dogadujący się doskonale z dorosłymi, jak i z dziećmi; każdego klienta traktuje indywidualnie. Czy trzeba chcieć czegoś więcej :)?
    WYSTRÓJ: W tej chwili, na oficjalną stronę restauracji, do zakładki GALERIA, marsz ;)! Zdjęcia oddają więcej niż słowa i jestem przekonany, że w pełni uzasadniają wystawioną przeze mnie ocenę.
    JAKOŚĆ/CENY: Zależy, jak na to patrzeć: inaczej stosunek jakości do cen oceni osoba która wpadnie do Gniazda tylko na chwilkę coś przegryźć, a inaczej rodzina z dziećmi która po obiedzie pójdzie na placyk zabaw lub do mini zoo. W każdym bądź razie sam uważam, że w związku z tym co Gniazdo ma do zaoferowania ceny są w pełni uzasadnione - nie za niskie, nie za wysokie.

Reasumując: Gorąco polecam: zwłaszcza rodzinom z dziećmi :).

Data wizyty w lokalu: 29 czerwca 2013, godz. 16:00

• kate.s 63 recenzje

19.08.2012, 09:50 napisał:

Małe zoo i dobre jedzenie

Do Gniazda wpadamy dosyć często, jako że mamy blisko – mieliśmy więc okazję poznać tę restaurację dość dokładnie. I z czystym sumieniem możemy ją polecić.

Za każdym razem zamawiamy tatar, czasem krewetki duszone w sosie czosnkowym, mieliśmy też okazję próbować kaczkę, żeberka, medaliony z dzika, tatar z łososia... Wszystko to bardzo przyzwoite, porcje duże, ciekawie podane. Do tego rewelacyjne desery – na przykład sernik z białą czekoladą i orzechami!

Obsługa jest bardzo dobrze wyszkolona, uprzejma, nienachalna.

Największym jednak atutem restauracji – i tym, co czyni ją absolutnie wyjątkową w okolicy – jest ogromny ogród, pełen egzotycznych zwierząt! Jest wielbłąd, lamy, daniele, kangury, papugi patagonki, papugi z Amazonii oraz niezwykle charakterna biała kakadu, która albo krzyczy do gości zachęcająco „dzień dobry!”, albo ich przegania, rozkładając groźnie pióropusz na głowie :).

Jeśli miałabym wymienić jakiekolwiek obszary, wymagające zmiany, to zasugerowałabym zwiększenie liczby dań z makaronem w menu – i więcej owoców morza!

Opinia dnia z 20.08.2012 r.

• DOROTATW 2 recenzje

15.02.2013, 09:25 napisał:

Przeciętne jedzenie

Myślałam, że po odbudowie restauracji zmieni się jakość jedzenia. Niestety, nie. Nie dostaliśmy tego, co było zamówione (pomyłka w kuchni), placki ziemniaczane nadawały się bardziej na podeszwy do butów (czarne, spieczone na węgiel, ukryte w sosie). Porcje małe, w sosach pełno mąki. Ceny mocno przesadzone w stosunku do jakości i ilości porcji.
    Jeżeli ktoś nie gotuje na co dzień, to może mu się podobać. Na pewno nie jest to restauracja dla osób lubiących smacznie zjeść.

Data wizyty w lokalu: 14 lutego 2013

• aleczka 1 recenzja

19.02.2013, 12:09 napisał:

Bardzo ładnie, bardzo smacznie, bardzo miło

Byliśmy w Gnieździe w Walentynki, było specjalne menu tylko na ten dzień i dania z karty. Wybraliśmy łososia w cieście francuskim - był pyszny. Obsługa bardzo miła. Chętnie wrócimy spróbować innych dań i żeby pooglądać te wszystkie zwierzaki.

Data wizyty w lokalu: 14 lutego 2013

• galaar 2 recenzje

31.08.2012, 12:46 napisał:

Restauracja o ciekawej aranżacji - przeciętne jedzenie

Jak na razie byłem tam 3 razy i zrobię sobie przerwę od odwiedzin w tej restauracji. W zależności od dnia różna jakość oferowanego jedzenia. Nie zawsze dostałem to, co zamawiałem. W dwóch przypadkach miałem przesolony sos. Jak na tej kalsy restaurację do której pretenduje Gniazdo oraz ceny to poważny zarzut. Na pewno obsługa zasługuje na pochwałę, bo pomimo wpadek kucharza staraja się jak mogą.

Data wizyty w lokalu: 31 sierpnia 2012

Nowe w okolicy: Grodzisk Mazowiecki