Romeo

gdzie jesteś? województwo: opolskie miejscowość: Brzeg
4.1

ul. Łokietka 26 49-300 Brzeg (w Villi Romeo)
tel:
typ lokalu: sala bankietowa typ kuchni: polska, przekąski cena dania głównego: 20 - 40 zł

• jajnick 914 recenzji

18.05.2013, 00:13 napisał:

Po roku - jeszcze lepiej!

Kilkadziesiąt razy w roku korzystam z usług hotelarskich, więc jakieś porównanie mam. I gdyby mnie zapytano, w którym hotelu w Polsce dają najlepsze śniadania - zastanawiałbym się, czy właśnie nie w Romeo. Gospodarz wręcz zachęca do zamówienia kilku dań ciepłych. Wędliny w najlepszym wyborze. Zauważyłem aż kilka rodzajów wędlin włoskich w tym trzy różne szynki sezonowane. Kawa z expresu w cenie śniadania i nikt nie liczy tych kaw. Gdy poprosiłem o dania z jaj - gospodarz jednym tchem wyliczył mi 7 różnych opcji. Wśród nich jajka na miękko - rzadko oferowane w innych hotelach.
    Czegoś takiego nigdzie indziej nie spotkałem.

Data wizyty w lokalu: 16 maja 2013

• jajnick 914 recenzji

20.04.2012, 12:37 napisał:

Śniadania wyjątkowo obfite i róznorodne

W Hotelu Romeo nie ma restauracji. Jest tylko sala bankietowa. Postanowiłem jednak zgłosić ten "lokal" ze względu na wyjątkowo urozmaicone i bogate śniadania, jakie serwowane są dla gości hotelowych. Nie przypominam sobie, abym gdziekolwiek indziej spotkał się z taką obfitością.
    Ciepłe posiłki są standardowe: parówki bądź wielowariantowa jajecznica. Kelner proponuje ponadto drugi ciepły posiłek: kiełbasę myśliwską. Natomiast stół z zimnymi przekąskami ma kilka metrów długości i wystawiają tam, m. in.: sześć rodzajów pieczywa, kilka rodzajów szynek (w tym parmeńską), trzy rodzaje salami oraz inne wędliny, sery białe i "żółte" także w kilku rodzajach. Przetwory warzywne zajmują trzy kolejne półmiski. Jogurty dobrej marki w różnorodnych smakach. Soki owocowe, herbata, kawa z expresu - także w cenie śniadania. Tyle zapamiętałem.
    Niestety, nie wiem jaka jest cena netto tegoż śniadania. Wraz z noclegiem (pokój jednoosobowy) cena wynosi 125 zł.

Data wizyty w lokalu: 17 kwietnia 2012

• gotujeniezle 1 recenzja

08.08.2012, 22:13 napisał:

Mierzą bardzo wysoko

Ostatnio miałam przyjemność być na weselu w Willi Romeo. Bywałam już tam wcześniej, ale nie mieli oni własnego cateringu. Od niedawna działa tam kuchnia stacjonarna i to był strzał w 10. Jedzenie rewelacyjne! Dokładnie tak przyprawione potrawy jak lubię. Widać, że nie oszczędzają na jakości produktów. Właściciele podeszli profesjonalnie do kuchni. Zaplecze kuchenne nowe, wyposażone w nowoczesny sprzęt, a co najważniejsze to wszystko było idealnie czyste. Obsługa kelnerska najlepsza w mieście. Brakuje mi czasu by wszystko zachwalać. Naprawdę jestem pod wrażeniem. Standard 10/10

Data wizyty w lokalu: 28 lipca 2012

Nowe w okolicy: Brzeg