Przystanek Cafe

gdzie jesteś? województwo: łódzkie miejscowość: Wieluń
3.7

ul. Sieradzka 25A 98-300 Wieluń
tel: (43) 843-47-40
typ lokalu: cukiernia, kawiarnia typ kuchni: desery, polska cena dania głównego: poniżej 20 zł

• marekmyprofil 2 recenzje

20.09.2014, 13:26 napisał:

Polecam lody spod pierzynek czekoladowych o różnych smakach

Stałem w korku przed skrzyżowaniem i przypadkiem dostrzegłem obiecującą z zewnątrz lodziarnię. Pomyślałem, że takiemu łasuchowi jak ja po pracowitym i w znacznej mierze spędzonym za kółkiem dniu coś się popołudniem należy, bez namysłu zjechałem na Parking i zafundowałem sobie solidną porcję lodów, które okazały się bardzo smaczne intensywne w smaku i nieprzesłodzone.
    Ponieważ próbowałem tylko tych polecam lody spod pierzynek czekoladowych o różnych smakach - faktycznie są nieco tłustsze, ale właśnie to daje nieprzeciętne doznania smakowe.

Data wizyty w lokalu: 12 września 2014

• jajnick 914 recenzji

20.04.2012, 11:10 napisał:

Smaczne smaki

Lody wyglądały według obecnego trendu, czyli kolorowo i nienaturalnie, chociaż właściciel i jednocześnie ich producent zapewnia na stosownej reklamówce, że przygotowuje je z naturalnych składników. Postanowiłem skosztować dwa smaki i muszę powiedzieć, że lody okazały się smaczne. Szczególnie te o smaku ciasteczkowym. Samopoczucie po nich nie jest jednak najlepsze - prawdopodobnie z powodu dużej ilości tłuszczu.
    Były to jednak zdecydowanie najlepsze lody, jakie kosztowałem w czasie ostatniego rekonesansu.

Data wizyty w lokalu: 16 kwietnia 2012

Nowe w okolicy: Wieluń