W międzyczasie

gdzie jesteś? województwo: śląskie miejscowość: Tychy
3.9

ul. Kościuszki 19 43-100 Tychy (Naprzeciwko hotelu Stara Poczta)
tel: 534-281-638
typ lokalu: restauracja typ kuchni: desery, kanapki, sałatki, koktajle (bezalkoholowe), drinki cena dania głównego: poniżej 20 zł

• Sonya_S. 46 recenzji

05.12.2014, 22:18 napisał:

Mała oaza

Wystrój lokalu jest elegancki, nienarzucający się. Na zewnątrz gdy jest ciepło są wystawione stoliki i bardzo przyjemnie się tam spędza czas. W restauracji za każdym razem zamawialiśmy lody, gdyż słyszeliśmy opinie, że są bardzo dobre, jakoby najlepsze w Tychach. Niestety, nie odczuliśmy tego na językach. Lody dobre, ale bez rewelacji, ładnie podane. Obsługa różna - zależy na kogo się trafi. Nie zawsze są dostępne wszystkie dania z karty (tak było w przypadku deserów). Przyjemne i spokojne miejsce, nie mam nic do zarzucenia.

Data wizyty w lokalu: grudzień 2014

• ulkaanna 16 recenzji

13.05.2014, 08:34 napisał:

Spokojne miejsce

Odwiedziłam tą restaurację 3 razy.
    Moje wrażenia: lokal spokojnie urządzony - może zmieniłam bym stoliki... Ale jest ok.
    Jedzenie: dobra kawa i pyszne naleśniki z łososiem. Bardzo dobra sałatka z orzeszkami i wspaniały tort bezowy.
    Obsługa: chyba trochę znudzona.
    Lokal ujmuje mnie tym, że jest tam dość spokojnie i można spędzić mile trochę czasu na pogawędkach. Dodatkowym atutem jest parking (bezpłatny), gdyż na tej ulicy ciężko czasami zaparkować.
    Myślę, że jeszcze nie raz tam zajrzę.

Data wizyty w lokalu: maj 2014

• krolkrokietu 1 recenzja

20.08.2013, 14:59 napisał:

Czarny koń wsród restauracji

Dostałem wiadomość, że na Starych Tychach można całkiem dobrze zjeść, trafiłem właśnie do W Międzyczasie. Mała restauracja z dużym potencjałem. Z rodziną zjedliśmy pyszny obiad wybrany z karty sezonowej, co jest rzadkością w Tychach, a do tego wyjątkowo dobre wino w bardzo dobrej cenie. Super chłodnik, do tego dorsz przepięknie podany. Warto odwiedzić to miejsce, z zewnątrz wygląda niepozornie, ale kryje w sobie niezwykłe smaki. Następnym razem wracam na desery.

Data wizyty w lokalu: 15 sierpnia 2013, godz. 16:00

• Silver400 2 recenzje

05.04.2013, 18:29 napisał:

Najlepsza kawiarnia w Tychach

Do "W międzyczasie" przychodzę regularnie i cały czas jestem zadowolony. Wbrew poprzednim opiniom, stoliki są czyste a obsługa profesjonalna. Wystrój ciekawy, ładny z dobrze dobraną muzyką tworzy miły klimat miejsca. Można przyjść, porozmawiać, napić się, a ostatnio nawet zjeść. Pizza dobra, ale bez rewelacji, śniadania, choć porcje średniej wielkości, są bardzo dobre.
    Jedyne zastrzeżenia mam do kanapek, w tygodniu wieczorem są po prostu nieświeże (z weekendu), odgrzane w mikrofalówce, przynajmniej takie odniosłem wrażenie. Bogata karta napojów i drinków, choć jeśli chodzi o te ostatnie to nie zawsze ich skład jest taki sam, cóż zdarza się.

• meteor51 8 recenzji

08.11.2012, 11:28 napisał:

Oprócz błękitnego nieba...

Zmęczony i śpiący, wracając z pracy, zatrzymałem się przy lokalu z myślą o kawie i jakiejś przekąsce. Klientów było niewielu, więc mogłem wybrać sobie stolik, ale wbrew jednej z poprzednich opinii, wszystkie jak na złość były czyste i schludne. Fakt, trzeba było momencik zaczekać na obsługę, ale nie był to czas, który mógłby zniechęcić. Ponadto kelnerka była uśmiechnięta i miła - może to już nie ta z lipca? Zamówiłem kawę americano i kanapkę funghi na ciepło.
    Jakkolwiek kanapka była zwyczajnie dobra, tak kawa okazała się wręcz znakomita, do tego stopnia, że pofatygowałem się jeszcze na miejscu sprawdzić w internecie, co to za marka (w lokalu jest WiFi - to już prawie standard, ale wciąż zaliczany do atutów). Muzyka adekwatna dla kawiarni. Nie jakieś radio, w którym co chwilę można usłyszeć reklamy płynów do higieny intymnej. Płyta. Albo kapela na zapleczu. Nieistotne, ważne, że przyjemnie spędziłem te pół godziny. Rachunek bardzo przyzwoity, choć ceny konkretnych potraw typu pizza, czy makarony, wydały mi się nieco wysokie. Ale może po prostu za mało zarabiam ;).
    Podsumowując, lokal zdecydowanie godny polecenia. Ja tam na pewno wrócę, choćby ze względu na samą kawę, która mi się teraz śni po nocach. I już wiem, gdzie zapraszać koleżanki na kawę :).
    Oprócz błękitnego nieba, nic mi "W międzyczasie" nie było trzeba.

Data wizyty w lokalu: 07 listopada 2012, godz. 15:00

• Intermis 5 recenzji

31.12.2012, 12:45 napisał:

Smacznie i przytulnie

W ww. miejscu jadłam zarówno pizzę jak i deser. Pizza smaczna i bardzo atrakcyjna wizualnie. Deser tj. gorąca czekolada, tiramisu i torcik firmowy pięknie podane i smaczne. Lokal jest bardzo ładnie urządzony, spokojny i cichy. Idealne miejsce na randkę czy spotkanie z przyjaciółką. Miła obsługa, duży parking, wi-fi.

• ewa15 19 recenzji

13.07.2012, 22:13 napisał:

Bez entuzjazmu...

Kawa cappuccino zimna, espresso bez cremy... Bita śmietana z deseru lodowego ścieka po boku pucharka. Żeberka w menu jak na lokal tego typu jakoś do mnie nie przemawiają... Po rachunek trzeba pofatygować się do baru, ponieważ kelnerka jest zajęta samą sobą. Wystrój typowo kawiarniany - brązy i beże. Ceny znośne - poza parkingiem płatnym! Nie jest to lokal, do którego chce się wracać.

Data wizyty w lokalu: 06 lipca 2012

• gregor07 1 recenzja

07.04.2013, 21:48 napisał:

Bardzo przeciętny obiad

W naszym przypadku menu minęło się z rzeczywistością. Marchewka miała być glazurowana, a dostałem gotowaną; sos miał być borowików, a był zwykły do mięsa z dodatkiem czterech kawałeczków jakiegoś grzyba.
    Czas oczekiwania ponad przeciętną, ale może to wina organizacji; jedna osoba w roli kelnerki, kasjerki...
    Nie będę wymieniał wszystkich szczegółów, ale ogólne wrażenie to - po prostu bardzo przeciętny obiad.

• mimose 14 recenzji

16.07.2012, 18:14 napisał:

Mieszane odczucia

Pierwsze trzy wizyty były naprawdę udane - zawsze brałam mój ulubiony creme brulee i do tego jakąś kawę - wszystkie mi smakowały. Obsługa (młody chłopak) naprawdę bardzo miła.
    Ale ostatnia wizyta jakoś mnie zniechęciła do ponownego odwiedzenia.
    - cena wzrosła z 6 do 8 zł - no trudno, bywa i tak,
    - do kawy dostaliśmy bitą śmietanę ze sprayu, która stopiła się w tempie ekspresowym. Nie wiem jak było, czy im się maszyna zepsuła, czy zapasy skończyły, ale: kremówki się długo nie ubija, a po drugie wokół są sklepy. Szczerze wolałabym poczekać dłużej i dostać prawdziwą śmietanę, albo w ogóle,
    - obsługa: jak niżej, pani kelnerka z ponurą miną, obsługująca "z łaski", no nie wiem może ciężki dzień miała, ale to co mnie uderzyło: dostaliśmy rachunek, pani odeszła, ale kiedy zobaczyła, że luby wyciąga portfel, stanęła za filarem (siedzieliśmy na dworze) i czekała aż położy pieniądze, a potem jak gdyby nigdy nic podeszła i je zabrała. Przyznam szczerze kopara mi opadła, dla mnie to niedopuszczalne.
    Zniechęciła mnie ta ostatnia wizyta, i przyznam, że trochę się obawiam zawitać tam ponownie, żeby się znowu nie zawieść.

• penelopa87 5 recenzji

01.08.2012, 08:54 napisał:

Przyjemnie i smacznie

Witam, w weekend zawitałam do tej kawiarni z rodziną, było nas dość sporo i usiedliśmy na zewnątrz. Na kartę długo nie czekaliśmy, na obsługę też nie mogliśmy narzekać - sympatycznie i życzliwie. Ponadto, wszystko, co zamówiliśmy zostało przyniesione nam szybko - i tak kawki bardzo smaczne, ciasta tak samo, lody także, później niestety się rozpadało, ale i tak nie zostaliśmy zapomnieni. Miła lokalizacja i wystrój - pewnie lepiej pod wieczór, gdy pozapalane są światla dookoła, ale to na pewno sprawdzimy przychodząc tam kolejny raz. Gorąco polecam!

Data wizyty w lokalu: 29 lipca 2012

Nowe w okolicy: Tychy