Zajazd U Dudziarza

gdzie jesteś? województwo: wielkopolskie miejscowość: Kościan
3.9

ul. Skwer Krimpen 1 64-000 Kościan
tel: (65) 512-12-55
typ lokalu: restauracja typ kuchni: wielkopolska cena dania głównego: 20 - 40 zł

• rpiekarniak 184 recenzje

11.04.2013, 22:20 napisał:

Bez wątpliwości ok

Zatrzymaliśmy się tam grupą 5 osób podczas podróży z Poznania do Wrocławia. Bardzo głodni, ale trochę niepewni, bo to pierwszy raz... Wystrój dość przyjemny ciekawy, obsługa bez zastrzeżeń. Jedzenie:
    - krem szparagowy - rewelacja,
    - flaki - bardzo dobre,
    - schabowy - podobnie,
    - zestaw surówek - też,
    - smażone ćwiartki ziemniaków - dobre, ale w zestawie ze schabowym i surówkami za duża porcja,
    - marchewka z groszkiem też bardzo dobra.

Tylko co do wątróbki drobiowej były wątpliwości: zbyt przypieczona i za mocno przyprawiona.

Ceny: około 25 zł za drugie danie, ale porcja duża.

Data wizyty w lokalu: 11 kwietnia 2013

• mamiszonek 11 recenzji

28.04.2014, 17:35 napisał:

Mniam

Owszem, bez nawigacji trafienie tu może być problematyczne, ale to chyba jedna z nielicznych wad tego miejsca. Już przy wejściu do knajpki witają nas drewniane sufity i bezpretensjonalne wnętrze. Na barze stoi dumnie drewniany dudziarz i spogląda życzliwie na gości. Obsługa pojawia się błyskawicznie, czas oczekiwania na potrawy w normie, czyli ok. 15 minut. A same potrawy zasługują na zdecydowaną pochwałę. Rosół zawiera domowy makaron, żurek nie widział octu, tylko jest na prawdziwym żytnim zakwasie. Duży wybór mięs i ryb. My zdecydowaliśmy się na wołowinę i cielęcinę. Oba mięsa dobrze przyprawione. A do tego jeszcze bajeczne kluseczki francuskie. Mniam!

Data wizyty w lokalu: 28 kwietnia 2014

Nowe w okolicy: Kościan