Kebab King

gdzie jesteś? województwo: mazowieckie miejscowość: Warszawa , dzielnica: Bemowo
3.0

ul. Wrocławska 2 01-493 Warszawa Stoliczku.pl
tel:

• dzikant 149 recenzji

12.09.2013, 14:56 napisał:

Słabiutko

Z braku innej opcji wybrałam się do Kebab Kinga obok mojego domu. Raz zawitaliśmy w centrum do tej sieciówki i wtedy ciasto było bardzo słodkie. Później jednak mąż jadał na mieście w tym samym miejscu i mówił, że się zmieniło i jest dobrze. Postanowiłam to sprawdzić i zamówiłam dziś falafel w cienkim cieście (lawasz?). Bez kilku torebek pieprzu nie dałabym rady zjeść nawet połowy, bo było bez smaku. Poza tym dostałam zimnawe kotleciki w środku. Ciasto dalej lekko słodkawe i całość niezbyt ze sobą grała. Nie wybiorę się tam więcej. Z tego co widziałam to inne dania również nie zachwycają. Na pewno są bardzo duże - porcja amerykańska można rzec. Całkiem niedaleko jest może skromniejsza, ale o wiele smaczniejsza budka z szybkim jedzeniem. Odradzam stołowania się w tej sieciówce.

Data wizyty w lokalu: 12 września 2013

• dorotaaa 2 recenzje

04.06.2014, 13:36 napisał:

Koszmar

Nasze biuro mieści się blisko tej restauracji, więc postanowiliśmy zjeść coś na szybko na zamówienie. Okazało się ani szybko, ani dużo, ani co najgorzej smacznie. Za cenę 22 zł za talerz kebab dostaliśmy mini porcję z wstrętną sałatką, której nie dało się jeść. Zdarzyło mi się jeść w Kebab Kingu w innym miejscu i nie było takiej tragedii, nie wiem czy to tylko w tej restauracji tak wyglądają posiłki, ale szczerze odradzam.

Data wizyty w lokalu: 04 czerwca 2014

• Tard 37 recenzji

15.09.2013, 20:11 napisał:

Dobre " na szybko"

Dobra kuchnia i lokal do przekąszenia czegoś odmiennego i na szybko. Dobrze dosmaczone i ciekawie podane. Zamawiałem kiedyś coś na wynos, ale potrawa po przywiezieniu była już zimna a przez to - podeszła wilgocią, więc smakowo było koszmarnie. Jak jeść, to zawsze w lokalu na świeżo.

Data wizyty w lokalu: 04 września 2013, godz. 14:00

• nasti 3 recenzje

23.04.2014, 12:12 napisał:

Porażka...

Przez przypadek weszliśmy tu. Zamówiliśmy mega talerz z kebabem na wynos. 29 zł. Niemało. Wielkie rozczarowanie w domu - zamiast mega ujrzeliśmy mini, przesuszone mięso i mało apetyczna sałatka, na dnie było trochę frytek. Ani smak, ani ilość ("mega talerz"), ani cena - po prostu nic nie sprawi, że kiedykolwiek tu wrócę.

Data wizyty w lokalu: 22 kwietnia 2014

• gromek000 51 recenzji

21.02.2013, 21:49 napisał:

Średnio, a nawet bardzo średnio

Rośnie nam chyba kolejna sieciówka, tylko czy za ilością idzie też jakość? Bo mi wydaje się, że lepszy był np. rok temu.
    Ładne i czyste lokale, fajne świecące i wibrujące gadżety informujące nas o gotowym zamówieniu zamiast krzyczenia numerków - to wszystko idzie w dobrą stronę i bardzo się chwali, ale to nie wszystko - w końcu chodzi o jedzenie.
    Mięso w kingu określiłbym jako delikatne, mniej przyprawione w porównaniu do Armita czy Sahary, ale całkiem smaczne. Natomiast dalej jest już tylko gorzej. Sosy są nijakie - zamawiając średni dostaję coś co smakuje majonezem i nie jest wcale ostre. Kolejny słaby punkt to pieczywo, bo o ile w cienkim kebab jest całkiem smaczny, to na grubym twardym suchym chlebku jest bardzo słabe. Być może trafiłem na złą partię, ale moja bułka była po prostu cienka i twarda, może "Doner" ma inną - ja dostałem taką jak w opisie powyżej i odebrała mi całą przyjemność jedzenia i podgryzania. Do tego za głośna i słaba muzyka - nie fajnie.
    Najprawdopodobniej jeszcze będę miał okazję zjeść w Kingu, ale raczej przechodząc czy z braku innej możliwość - specjalnie jechać nie będę.
    A jeśli chodzi o kebab na Bemowie polecam Izmir przy Wrocławskiej, bo: lepszy, tańszy, większy.

• kliman 13 recenzji

19.05.2013, 17:19 napisał:

Jeden z lepszych w 100licy

Wiele razy byłem gościem wspomnianego lokalu.
    Oprócz klasycznego kebaba (polecam mieszany w cienkim cieście) można tu zjeść inne dania. Nie wszystkich próbowałem, ale chętnie spróbuję, gdyż wszystkie są świeże i smaczne.
    Stosunek ceny do jakości: rewelacja. Jasne, nie jest to restauracja "wysokich lotów", ale mam do nich pełne zaufanie.
    Plusem jest duży ruch (za tym idzie świeżość jedzenia) oraz sprawność obsługi.
    Marzy mi się, aby zamiast McDrive na trasie, jadać w KebabKingDrive ;).

• szauri 87 recenzji

18.06.2012, 16:46 napisał:

Fabryka z głośną dudniącą muzyką

Generalnie kebabów i innych fast foodów unikam, bo staram się zrzucić parę kilo, ale od czasu do czasu przyjemnie jest zjeść coś tuczącego nawet (a może zwłaszcza) mając świadomość, że się grzeszy :).
    Ostatnio wracając z zakupów w Wola Parku mężuś napomknął nieśmiało, że może by tak wstąpić, bo po drodze i słyszał od znajomego, że dobre...
    A co mi tam, pomyślałam sobie, przynajmniej ominie mnie gotowanie obiadu :).

Na wejściu zaatakowała nas orientalnie brzmiąca, strasznie głośna i dudniąca muzyka, do tego wszechobecny hałas rozmawiających głośno ludzi (każdy chyba starał się przekrzyczeć tę muzykę) i szuranie krzeseł. Na szczęście zamówiliśmy na wynos, bo gdybym musiała zjeść w tym hałasie to chyba nabawiłabym się nerwicy.

Lokal kojarzy mi się raczej z lodziarnią, nowoczesny przestronny i zimny (kamień na podłodze i szklane gabloty), orientalne żyrandole są tu kompletnie "od czapy".

Wybór ogromny! My poszliśmy w klasykę i zamówiliśmy kebab roladę z kurczakiem i mieszaną.
    Porcja duża, kebab smaczny chociaż na mój gust trochę za mało surówek w środku.

Obsługa przypomina fabrykę z taśmową produkcją - widać, że jest duży przerób. Ceny przeciętne. Generalnie warto spróbować, bo wszystko wygląda dość smakowicie, ale moim zdaniem tylko na wynos.

Data wizyty w lokalu: 13 czerwca 2012

• ptak13 3 recenzje

05.04.2013, 17:12 napisał:

Dużo i smacznie

Polecam kebab rolada z baraniną. Jadłem go wielokrotnie i jeszcze nigdy się nie rozczarowałem, gdy zamawiałem go na miejscu. Z dowozem jednak porcje są troszkę mniejsze.

• polcia 2 recenzje

06.02.2013, 10:13 napisał:

Przeciętne jedzenie z sieciówki

Jestem fanem kebaba z baraniną, więc bardzo się ucieszyłam, że w sąsiedztwie będzie Kebab King. Niestety, jestem nieco rozczarowana jakością jedzenia. Zamówiłam Adana Kebab, czyli szaszłyk z mielonego mięsa z baraniny i cielęciny. W restauracji nie ma kebaba z baraniną w formie kanapki! Mięsa było bardzo mało i było gumiaste. W ogóle nie wyczułam charakterystycznego smaku baraniny. Do tego pół talerza surówki z sałaty, pomidorów i ogórków i cebuli. I po co, jak do kebaba wystarczy kilka krążków surowej cebuli? Najsmaczniejszy był sos, który rzeczywiście był ostry i dzięki niemu danie było zjadliwe. To była moja pierwsza wizyta w KK. Wyszłam rozczarowana i mocno niedojedzona.

Data wizyty w lokalu: 31 stycznia 2013

• pomorzanin 7 recenzji

20.10.2012, 16:15 napisał:

Ekstra kanapka kebab

Mój kuzyn wraz z ze swoim synem zasugerował nam, że najlepszy w Warszawie turecki Kebab King to właśnie ten na ul. Wrocławskiej. Twierdzili oni, że nawet mieszkańcy ze Śródmieścia przyjeżdżają tu, by dobrze zjeść. Po namowie udaliśmy się więc tam. Na miejscu każdy z nas zamówił sobie po kebabie i coca coli. Razem zamówiliśmy 5 kebabów, w tym 3 kebaby rolada z kurczaka oraz 2 kebaby rolada mieszany. Czas oczekiwania około 20 min. Pomimo małych kłopotów z elektrycznością, od której zależała sygnalizacja zamówienia, reszta była OK. Każdy kebab był w wyśmienitym, ciepłym, chrupiącym cieście robionym na miejscu. Sposób wypieczenia i złożenia ciasta (zwinięte w rurkę zakończoną z jednej strony) sprawiał, że wszystko trzymało się w całości. W każdym z kebabów farszu było dużo i był OK. Zgodnie z menu w kebab rolada z kurczaka było pieczone mięso z kurczaka i indyka oraz surówka z sosem. Natomiast w kebab rolada mieszany było pieczone mięso z kurczaka, baraniny i cielęciny oraz surówka z sosem. Każdy z kebabów został podany w papierowym opakowaniu. Cena w stosunki do tak pysznych i dużych kebabów jest rewelacyjna. Sosy i przyprawy bardziej zbliżone do polskiego podniebienia. Wystrój, muzyka oraz obsługa turecka. Tak więc klimaty typowo tureckie. Ogólnie polecam właśnie ten KK. Na pewno zajedziemy tam przy najbliższej okazji, by co nieco zjeść. Szkoda tylko, że nie mają swoich punktów na Pomorzu.