Sułtan kebab Pionki

gdzie jesteś? województwo: mazowieckie miejscowość: Pionki
3.8

ul. Korczaka 12 26-670 Pionki (vis a vis basenu)
tel: 504-149-347
typ lokalu: fast food typ kuchni: kanapki, kebab cena dania głównego: poniżej 20 zł

• Sunbeam 2 recenzje

09.09.2013, 11:49 napisał:

Jedyny kebab w Pionkach

Jak napisałem, jest to jedyny tego typu lokal w Pionkach (przez krótki okres czasu w mieście był też drugi Sułtan, ale został zamknięty), a moim zdaniem jakością nie ustępuje innym tego typu lokalom w okolicznych miejscowościach, wręcz przeciwnie - jest to jeden z lepszy kebabów jakie jadłem. Szczególnie polecam kebab w największej wersji (nie pamiętam nazwy, niestety), gdyż w tym wydaniu surówka jest tam tylko dodatkiem, a mięsa jest naprawdę co nie miara, a kosztuje tylko 2 zł więcej od podstawowej wersji - taka konfiguracja odpowiadałaby większości mięsożerców. Baranina - bardzo dobra, kurczak też niczego sobie. Jedyne zastrzeżenia jakie mogę mieć to brak dowozu(!) i mały lokal - jest to raczej kwestia lokalizacji baru. Bardzo polecam tutejsze jedzenie, zazwyczaj każdy kupuje na wynos, bo zwyczajnie nie zawsze jest miejsce by tam skonsumować posiłek.

Nowe w okolicy: Pionki