Harasówka

gdzie jesteś? województwo: kujawsko-pomorskie miejscowość: Gniewkowo
3.1

ul. Kątna 14 88-140 Gniewkowo
tel: (52) 355-80-78
typ lokalu: zajazd typ kuchni: europejska, staropolska cena dania głównego: 20 - 40 zł

• borowek 41 recenzji

22.06.2014, 12:12 napisał:

Nie tak fajnie jak obiecują

"Harasówka" zachęciła mnie przydrożnymi reklamami obiecującymi smaczny i syty posiłek. I jak to zwykle bywa, reklamy nie do końca wiernie oddały rzeczywistość.

Nie żeby było źle - lokal jest ładny, obsługa miła a jedzenie smaczne. Spora ilość aut na parkingu potwierdza, że nie tylko ja tak myślę. Niestety, moje oczekiwania były trochę większe niż to, co zastałem. Byłem tam dwa razy - za pierwszym razem próbowałem spaghetti carbonara, a za drugim devoille'a. Jedzenie było naprawdę smaczne, ale porcje niestety sporo za małe bym mógł się najeść.

Podsumowując: było dobrze, smakowało, będę jeszcze czasem odwiedzał gdy będę w pobliżu, ale do ulubionych lokali z pewnością nie zaliczę.

Data wizyty w lokalu: 14 maja 2014

• rpiekarniak 174 recenzje

02.09.2013, 11:07 napisał:

ładnie, ale jedzenie przeciętne

Na trasie Gdańsk - Wrocław zatrzymaliśmy się w tym ładnym zajeździe. Budynek z zewnątrz oraz w środku sprawia pozytywne wrażenie. Ale już jedzenie było przeciętne:
    - flaki - zbyt mało smaku, nieco wodniste, no i co najwazniejsze zbyt chłodne,
    - zestaw dla dziecka - schabowy z frytkami - frytki przeciętne, schabowy bez rewelacji,
    - sałatka (chyba grecka) - ładnie wyglądająca i smaczna.
    Do tego napoje i zapłaciliśmy 45 zł. Niedrogo, lecz bez satysfakcji.

Data wizyty w lokalu: 30 sierpnia 2013, godz. 20

• Heini 3 recenzje

23.02.2012, 19:44 napisał:

Poezja

Lokal zupełnie niepozorny jakich wiele na ostatnią porę zajazdów góralskich w środku Polski.
    Jedzenie - rewelacja - polecam wątróbkę po tyrolsku - krojona w plasterki wątróbka wieprzowa zapiekana w sosie śmietanowym z czymś tam. Danie proste w swojej konstrukcji jednak tak powalające że palce lizać. Warto sobie wpisać na kulinarną mapę Polski :).

Data wizyty w lokalu: 04 lutego 2012, godz. 15:00

Nowe w okolicy: Gniewkowo