Pizzeria Raj

gdzie jesteś? województwo: śląskie miejscowość: Będzin

ul. 11 Listopada 14A 42-500 Będzin
tel: (32) 762-22-05
typ lokalu: pizzeria typ kuchni: pizza, włoska cena dania głównego: poniżej 20 zł

• Linde 3 recenzje

12.04.2013, 18:48 napisał:

Bardzo smacznie

Pizza "rajskie podniebienie" została naszą ulubioną pizzą od ponad 2 lat i nic się do tej pory nie zmieniło. Jestem osobą, która lubi dużą ilość wyrazistych składników na pizzy, dobrego ciasta oraz mocnego w smaku sera i ona to wszystko w sobie ma! Przechodząc do dalszych ocen, wygląd pizzerii nie nadaje się do spotkań towarzyskich, mam na myśli, by usiąść sobie spokojnie, zajadać pizzę i mieć miejsce dla siebie - prywatność. W raju niestety stoły są blisko siebie. Nieraz bywało tak, że chyba głodni klienci wpatrywali nam się w talerze, co jest krępujące...
    Obsługa normalna, ceny super :). Szkoda jedynie, że nie ma już tylu promocji jak wcześniej...

• pullena 22 recenzje

12.02.2012, 21:05 napisał:

Dobra pizza za niewielkie pieniądze

Z usług "Raju" korzystam zarówno w lokalu, jak i na wynos, bo pizza, którą tam robią smakuje mi. W mojej opinii to obecnie najlepsza pizza w mieście.

Zacznijmy od jedzenia właśnie. W ofercie są same pizze, około 10 różnych rodzajów - przyrządzane na grubym, takim typowo polskim, a nie włoskim cieście. Ciasto lekko chrupiące, ma dobry smak. Na dodatkach nie oszczędzają, a proponowane kompozycje smakowe są dość ciekawe. Poza pizzą można zamówić jedną z kilku sałatek i na tym możliwości się kończą. Nie zmienia to jednak faktu, że pizzą można się najeść i jest dobrej okazji. Nie jest też tak wysuszona, jak ta z Kanionu.

Do zjedzenia w lokalu zachęcają różnego rodzaju promocje. Obecnie na przykład w środy każda pizza w lokalu jest o połowę tańsza, co oznacza tyle, że za dużą pizzę na 2-3 osoby zapłacimy wtedy ok 10 - 12 zł!

Jak chodzi o sam wystrój, to nie jest on jakiś specjalny. Lokal mieści się na piętrze budynku znajdującego się tuż obok przystanku autobusowego i supermarketu. Wejście jest dość specyficzne - z boku budynku, do lokalu prowadzą kręte schody.

Mamy do czynienia z samoobsługą - to znaczy, zamówienia należy złożyć przy barze, od razu dokonując płatności. Dla mnie jest to w sumie dość wygodne rozwiązanie, bo nie muszę czekać na rachunek, kiedy mi się spieszy.

Słaby wybór napojów: kilka rodzajów piw, jeśli chodzi o wina, to na nic dobrego liczyć nie można (w karcie znajdziemy np Sophię!), więc jest dość swojsko. Raczej barowa, ale dość przyjazna atmosfera.

Jak chodzi o dostawę - realizowana jest dość szybko i, co ważne, bez dodatkowych kosztów, co dla mnie jest plusem.

W lokalu podoba mi się też samo menu, drukowane na szarym papierze. Ciekawy pomysł :).

Generalnie: polecam tym, którzy chcą zjeść dobrą pizzę na grubym cieście za niewielkie pieniądze. Tam warto!

Nowe w okolicy: Będzin