Antonio Pizza & Pasta

gdzie jesteś? województwo: mazowieckie miejscowość: Warszawa , dzielnica: Praga-Południe
3.6

ul. Majdańska 7 04-067 Warszawa
tel: (22) 498-70-07

• Diegooo_wawa 2 recenzje

19.12.2013, 16:09 napisał:

Nieporozumienie

Witam, zamówiłem 2 pizze z pizzerii Antonio z dostawą do domu. Dwie duże pizze i colę. Pierwsza pizza miała być Parmeggiano, a dostałem pizzę z salami, druga miała być mięsna bez salami, a dostałem również pizzę z salami. Jak zadzwoniłem z reklamacją, to nawet nie usłyszałem "przepraszam za pomyłkę". Odpowiednie pizze otrzymałem 1,5 godz. od czasu zamówienia. Pizza w smaku na podobnym poziomie jak w sieciówkach, których nie lubię.
    Więcej nie zamówię jedzenia z tej pizzerii.
    Nie polecam!

Data wizyty w lokalu: 19 grudnia 2013

• MeRra 2 recenzje

20.10.2013, 12:25 napisał:

Raczej nie do powtórzenia

Zachęcona bardzo pochlebnymi opiniami postanowiłam wybrać się do Antonio Pizza.

Powinnam zacząć od smaku pizzy, niemniej od samego przestąpienia progu nadzieje związane z przyjemną konsumpcją zostały rozwiane.

Lokal bardzo mały, wręcz ciasny, noszący znamiona zaniedbań porządkowych. Toaleta może pretendować do miana tych z PKP. Obsługa dość uprzejma, choć Pani kelnerce trochę zajęło zjawienie się przy stoliku i odebranie zamówienia.

W związku z tym, że przyszliśmy z mocnym postanowieniem zjedzenia pizzy, wybór padł na dwie pozycje o dość odmiennej kompozycji. Z pewnością warto podkreślić, że ciasto było cienkie, sprawiało wrażenie miękkiego, nie dosyć przypieczonego - choć bardzo udane generalnie. Ciasto było pokryte dość obfitą ilością dodatków, ale ich jakość mogłaby być lepsza - szczególnie ser, szynka oraz bekon. Na plus zapisał się smak sosu pomidorowego, dobrze doprawionego ziołami. Ceny nie są wyjątkowo konkurencyjne w przypadku lokalu tej klasy- za średnią pizzę z 2 sosami oraz 2 napojami zapłaciliśmy 50 zł.

Generalnie, mogę polecić osobom niewybrednym - na szybkie zaspokojenie głodu. Nie jestem jednak przekonana, abym wróciła tam jeszcze raz.

Data wizyty w lokalu: 19 października 2013

• Mademoiselle 17 recenzji

08.09.2012, 23:13 napisał:

Stali, ale byli... z przykrością to piszę :(

Wraz z przeprowadzką na Grochów trzeba było przeprowadzić wywiad wśród lokalnych pizzerii. Zostaliśmy klientami Antonia, sprawdziliśmy wiele pizzerii na Grochowie i to właśnie ta okazała się najlepsza. Pizza zawsze przyjeżdżała do nas dokładnie taka, jaką sobie zażyczyliśmy: pepperoni z oliwkami, na samej mozzarelli i mocniej przypieczona...
    Dzisiaj przyjechała nasza ukochana... była taka, jak lubimy: bardziej przypieczona, ale niestety nie na mozzarelli, z troską pozwoliliśmy sobie zadzwonić i zapytać, czy może nowa kelnerka nie znając nas, nie zapisała, że na mozzarelli.
    Skądże znowu...
    Poinformowano nas, że oczywiście pizza była z przedmiotowym serem "tylko od innego dostawcy".
    Nowy dostawca sera zaważył na zmianie pizzerii.
    Czasami trzeba się klepnąć w pierś, a nie wciskać staremu i lojalnemu gościowi, że to była przecież mozzarella.
    Stali... ale byli.

Data wizyty w lokalu: 08 września 2012

• eminho5 1 recenzja

16.03.2013, 14:47 napisał:

Bardzo dobra pizza

Zamówiłem dzisiaj przez internet pizzę do domu, była bardzo smaczna i duża, w niskiej cenie jak na taką pizzę. Zamówienie przyjechało zgodnie z czasem, wszystko było cieplutkie i świeże. Polecam :).

• UltimateCraving 6 recenzji

31.01.2012, 16:53 napisał:

W porze obiadowej pusto...

... i jest to największy błąd, jaki mogą popełnić okoliczni mieszkańcy i pracownicy biur przy al. Stanów Zjednoczonych. Chociaż, dla osób ceniących spokój, smak i nastrój może być to plus. Restauracja jest niewielka, ale ma swój klimat. Gra przyjemna muzyka, jest jasno, przytulnie, jest kącik dla dzieci. Obsługa jest naprawdę przemiła, nienachalna, kiedy nikogo nie ma można sobie przyjemnie porozmawiać, ogólnie obsługa to jest to, co mnie urzekło najbardziej :). Przejdźmy do tego, co smakoszy najbardziej interesuje, czyli jedzenie... W restauracji byłam we wtorek, nieprzypadkowo - we wtorki jest obniżka -30% na wszystkie pasty w lokalu. Patrząc na ceny, spodziewałam się naprawdę niewielkich porcji, zamówiłam więc sobie żurek, aby napchać nieco żołądek przed daniem głównym. Ów żurek okazał się prawdziwym żurkiem! Przyzwoita porcja, za jedyne 7 zł (jest jeszcze rosół po 5 zł i krem z pomidorów po 6)! Prawdziwa zupa, nie smakuje sklepową podróbką, prawdziwy boczek i do tego ziemniaczki. Pyszności. Po takiej wprawce nie mogłam się już doczekać mojego dania głównego, na które wybrałam sobie tagliatelle z łososiem i kaparami w sosie balsamicznym. Porcja nie zawodzi, naprawdę wystarczy nawet dla przeciętnego głodomora, a wszystko to za 15 zł, dzięki promocji! Danie nie jest przekombinowane, naprawdę pyszne i wyraziste. Zachęcona sukcesem poprzednich dań zamówiłam jeszcze sałatkę grecką. Prawdziwy ser i brak gorzkiej sałaty, a do tego wyśmienity sos, oliwki w dwóch rodzajach, dają rewelacyjną kompozycję. Do tego sympatyczny i utalentowany szef kuchni. Od dziś będzie to z pewnością moja stała miejscówka :). W piątek wybieram się na naleśniki francuskie i już się nie mogę doczekać.

Data wizyty w lokalu: 31 stycznia 2012, godz. 14:30
    Opinia dnia z 01.02.2012 r.