Restauracja Viva Sport Klub

gdzie jesteś? województwo: małopolskie miejscowość: Michałowice
3.9

ul. Krakowska 104 32-091 Michałowice
tel: (12) 357-77-55
typ lokalu: restauracja typ kuchni: śródziemnomorska, grill, polska, pierogi cena dania głównego: 20 - 40 zł

• ladygrey 4 recenzje

29.12.2013, 22:15 napisał:

Miła niespodzianka

Na obiad wybraliśmy się z mężem i córką (mieszkamy niedaleko, ale nigdy tu nie byliśmy). Przyjemny, spokojny wystrój, miła obsługa. Zamówiłam dorsza w słoneczniku w sosie śmietanowo-winnym na szpinaku, cena 30 zł - bardzo dobry, polecam :), mąż zamówił piersi kurczęcia w ziołach z orzechami laskowymi na szpinaku. Smaczne, niewysuszone, również godne polecenia. Córka zamówiła pizzę Capriciosa - próbowałam - pycha! Super ciasto, idealna ilość dodatków. Ceny pizzy to około 19 zł za 30 cm pizzę i ok. 24 zł za większą. Na deser była tarta wiśniowa na ciepło z lodami - cena 12 zł (mąż był wniebowzięty), były również lody i sernik za 10 zł. W karcie są trzy zupy, szpinakowa, żurek (jajo i kiełbasa) i barszcz z uszkami - ceny około 10 zł. W karcie były również sałatki, przystawki - każdy znajdzie coś dla siebie. Wrócę tam na pewno, bo kuchnia wygląda na smaczną i jestem ciekawa tych smaków :).

Data wizyty w lokalu: 29 grudnia 2013

• krzysztofburzynski 232 recenzje

23.02.2012, 22:33 napisał:

Sport i jedzenie to zdrowie

Kraków, 16:15, wychodzisz ze spotkania, wsiadasz do samochodu, jedziesz. Po kilku minutach zastanawiasz się co tobą kierowało, że na spotkanie w grodzie kraka przyjechałeś samochodem, a nie pociągiem. Korek przekracza ludzkie pojęcie. 18:00 - mijasz przekreśloną tablicę z napisem Kraków. Warszawa już prawie na wyciągnięcie ręki. Niestety, twój żołądek myśli inaczej.
    Po 15 kilometrach walki ustępujesz i stajesz na pierwszym parkingu z napisem "restauracja".

Wejście pełne napisów. Siłownia, squash, sauna (hmmmm, może jakieś fajne krakuski?), a jest i restauracja. Nowoczesna, miła obsługa zaprasza. Karta polsko-tradycyjna, ale bez ciężkich i tłustych ulubieńców (Aha, moje recenzje będą teraz nietypowe, bo chwilowo jestem na diecie).
    Zamawiamy: łosoś z ryżem i buraczkiem i koleżanka, która na diecie nie jest - papardelle ze szpinakiem. I upss - niespodzianka, wszystko jest smaczne, świeże, pomysłowe, ryż lekko skropiony oliwą, dobrze przyrządzony łosoś (dla uważnych dopieczony). I wszystko w cenach rzędu 25 zł.

Zgłodniały korkowiczu, polecam.

Data wizyty w lokalu: 23 lutego 2012

• saqigar 3 recenzje

12.03.2013, 22:14 napisał:

Niespodzianka poza miastem

Vivę odwiedzam od jej początku, często - z powodu jej części sportowej. W restauracji bywam i właśnie się zastanawiam, czemu tak rzadko. Na początku była kuchnia włoska, bardzo dobra (może doskonała) i najlepsza w okolicach Krakowa szarlotka z sosem waniliowym. Byłem również ostatniego weekendu. Menu się zmieniło: pół na pół włosko-polskie, pojawiły się tradycyjne zestawy lunchowe w przystępnej cenie.
    Zjadłem żurek - dobry, nie kisielowaty, ani sztuczny - i zamówiłem dla odmiany pizzę. I tu niespodzianka, bo z pozoru spieczony placek okazał się najlepszą pizzą jaką jadłem od wielu lat. Składniki dobrej jakości i świetne ciasto to chyba klucz do tego sukcesu. Tuńczyk w kawałkach, duże kapary, sos z pomidorów, ser typu mozzarella, widoczne przyprawy i to wszystko w przeciętnej cenie. Osoba towarzysząca zjadła pierożki z kaczką w sosie gruszkowym i penne z łososiem, była zadowolona tak, jak ja.
    Gratulacje dla kucharza i oby pozostał w tym lokalu na zawsze. Szkoda tylko, że szarlotka zniknęła.
    Zastanawiam się czemu tak rzadko tam bywam i to chyba kwestia atmosfery, bo w lokalu wieje pustką i chłodem. Ktoś powinien przemyśleć sprawę, bo z takim jedzeniem i cenami raczej spodziewałbym się problemów ze znalezieniem stolika. Istniejące w budynku inne atrakcje (kręgielnia, klub sportowy i bar z telewizorem) raczej przyciągają ludzi, bo na pewno nie kolidują z restauracją.

Data wizyty w lokalu: 10 marca 2013

• zeszok 217 recenzji

16.01.2012, 09:11 napisał:

Ciekawe miejsce na posiłek i nie tylko

Kompleks restauracyjno-sportowy pozostawił w kwestii gastronomicznej niezłe wrażenia. Wysoki standard wykończenia wnętrz, możliwość "zainstalowania" się w sali z tv i oglądania podczas posiłku ciekawych wydarzeń sportowych czy też miła, cicha, przeszklona sala w której odpoczniemy i zrelaksujemy się po, czy przed podróżą. Obsługa szybko reaguje na potrzeby, doradzi w kwestii wyboru dań. Można zamówić zestaw dnia: dwudaniowy obiad za kwotę poniżej 20 zł! W tej okolicy to nieczęste. W karcie jednak pozycje są już sporo droższe i ten sam obiad w innej konfiguracji czy też bez promocji będzie dwukrotnie droższy. Polecam rosół i tradycyjny schabowy, polska kuchnia rządzi w Viva Sport Klub! :)

Data wizyty w lokalu: 15 stycznia 2012

• krokus 7 recenzji

15.07.2012, 21:14 napisał:

Warto odwiedzić

Nowoczesna kuchnia w bardzo przyjemnym, nowoczesnym wnętrzu, fachowa obsługa. Miejsce to odwiedzałam wielokrotnie i za każdym razem wychodziłam zadowolona. Myślę, że każdy może tu znaleźć coś dla siebie. Potrawy są lekkie, smaczne i bardzo estetycznie podane. Porcje w sam raz, choć na duży apetyt może... Zapomniałabym o pysznej pizzy w różnych kombinacjach. Ceny krakowskie, mimo położenie poza miastem.

Nowe w okolicy: Michałowice