McDonald's

gdzie jesteś? województwo: podkarpackie miejscowość: Rzeszów
4.1

ul. Lwowska 6 35-303 Rzeszów
tel:
typ lokalu: fast food typ kuchni: kanapki, amerykańska (USA) cena dania głównego: poniżej 20 zł

• PinotGriggio 405 recenzji

21.05.2012, 17:43 napisał:

Znowu mam zwidy

Niby jedzenie w McDonald'sach jest wystandaryzowane - ma smakować jednakowo na całym świecie. Jeśli tak rzeczywiście jest, to dlaczego smakuje mi ono w tym właśnie McDomald'sie bardziej? Czy znowu mam jakieś zwidy i omamy smakowe? Mam się leczyć? Szukać specjalisty? Pomóżcie!...

Data wizyty w lokalu: 20 maja 2012

• jajnick 914 recenzji

28.11.2011, 01:31 napisał:

OK

Najmłodszy McDonal's w mieście prezentuje się nieźle. I to pod każdym względem. Ładny, przestronny, czysty. Także obsługa i jedzenie bez zarzutu.
    Zamówiłem sałatkę z kurczakiem oraz jogurt. Wszystko było absolutnie świeże, dobrej jakości, a w dodatku podane niemal natychmiast. Zwykłe pomidory zastąpiono pomidorkami koktajlowymi, co jeszcze bardziej podniosło walory smakowe potrawy. Zupełnie znośna kawa.

Data wizyty w lokalu: 27 listopada 2011

• użytkownik usunięty

06.04.2012, 14:26 napisał:

Najlepszy Mc Donald's w Rzeszowie

To jest chyba najlepszy Mc Donald's w Rzeszowie. Zawsze wszystko jest świeże i bardzo gorące (nie cierpie słabo ciepłych cheeseburgerów ;) ). Frytki faktycznie wyrzucają po kilku minutach - widziałam bo raz Pani w niebieskiej koszulce pokazała co mają w koszu ;) Wystrój jest też dużo ładniejszy i nawet bardzo nie przypomina typowego Mc Donalda :)

Nowe w okolicy: Rzeszów