Lazzaro

gdzie jesteś? województwo: opolskie miejscowość: Kędzierzyn-Koźle
3.1

ul. Matejki 12 47-220 Kędzierzyn-Koźle
tel: (77) 481-03-80
typ lokalu: pizzeria, restauracja typ kuchni: pizza, włoska, polska, sałatki cena dania głównego: 20 - 40 zł

• jarek79kk 3 recenzje

26.07.2014, 01:25 napisał:

Mieszane uczucia

Co do samego lokalu mam mieszane uczucia, ciągle mam wrażenie jakby wszystko było zadymione i okopcone, może to efekt ciemności w lokalu. Z potraw miałem przyjemność jeść pizze i są dość dobre, szczególnie ze szpinakiem i serowa, zaś pieczywo czosnkowe suche i mało czosnkowe. Obsługa przeciętna, raczej słabo zainteresowana, czas oczekiwania dość długi.

Data wizyty w lokalu: lipiec 2014

• onka2009 1 recenzja

27.11.2013, 13:00 napisał:

Poszukam innego

Miałam wątpliwą "przyjemność" skorzystania z możliwości kuchennych tego lokalu i uważam, że bywałam już w znacznie przyjemniejszych lokalach. Pizza bardzo skromna "jakby wicher" przez nią przeleciał i z niechcianymi dodatkami, które powodują, że odechciewa się dalszej konsumpcji. Obsługa nie poczuwa się do wypowiedzenia słowa przepraszam, ewidentnie widać, że zadowolenie klienta jest nieistotne.
    Sztućce pamiętają odległe czasy, ale piwko było dobre, choć tyle i młoda Pani kelnerka również.

• Mrozia 2 recenzje

31.01.2013, 13:41 napisał:

Rewelacyjne miejsce na każdą okazję

Bywam tam często. Ceny co prawda nie są rewelacyjnie niskie, ale jeśli wziąć pod uwagę jakoś produktów i smak dań to naprawdę warto się skusić. Obsługa jest bardzo miła, uprzejma, sprawia, że chce się tam wracać. Miejsce nadaje się rewelacyjnie na romantyczną kolację, na piwo ze znajomymi jak i na spotkanie biznesowe. Można też zorganizować imprezę w stylu komunia, chrzciny czy urodziny.
    Z karty szczególnie polecam sałatki i panini, które są tak rewelacyjne, że ciężko to opisać. Szczególnie sałatka cezara jest moją faworytką.
    Wszystkim gorąco polecam to miejsce. Przekonajcie się sami jakie jest wspaniałe. To zdecydowanie mój ulubiony lokal.

Nowe w okolicy: Kędzierzyn-Koźle