Mellon Pub & Restaurant

gdzie jesteś? województwo: wielkopolskie miejscowość: Ostrów Wielkopolski
3.1

ul. Wrocławska 10 63-400 Ostrów Wielkopolski (wejście od strony "pod filarami")
tel: (62) 720-37-84
typ lokalu: pub, restauracja typ kuchni: europejska, polska cena dania głównego: 20 - 40 zł

• Malgola1978 2 recenzje

30.01.2013, 14:23 napisał:

Dość dobre jedzenie z kiepską obsługą

Witam, w Mellonie byłam już kilkanaście razy i z całą pewnością mogę coś o tym miejscu napisać. Przede wszystkim bardzo średnia obsługa (jedna z kelnerek poniżej wszelkiej krytyki), karta mega rozbudowana - nie wiadomo po co i na co, jedzenie średnie w zależności który kucharz je przygotowuje. Najbardziej denerwujące jest to, że za każdym razem jedzenie smakuje inaczej - to bardzo duży błąd. Również skład np. sałatek jest uzależniony od "widzimisię" kucharza. Długo czeka się na podanie napojów i dań. Czasami jedna osoba dostaje swoje jedzenie, a druga jeszcze czeka... bez sensu. Moim zdaniem ta restauracja nie będzie hitem przez długie lata, właścicielowi brak doświadczenia, a kelnerom i kucharzom umiejętności...
    ps. a doliczanie 1 zł za opakowanie w sytuacji kiedy zabieramy to czego nie zjedliśmy NIEDOPUSZCZALNE.

• YOUandI 6 recenzji

30.03.2012, 22:07 napisał:

Stylowa pizzeria z alkoholem.

Przygodę z Mellonem rozpocząłem w pierwszym dniu otwarcia. Kuchnia ogólnie słaba, dobra pizza, bardzo dobra herbata, kawa i rewelacyjne desery. Jest to jeden z nowo otwartych lokali i zrobiony bardzo ciekawie, dwa piętra z tarasem oraz prywatną salą. Zamawiałem różne potrawy od pstrąga po rosół i pizze. Zdecydowanie dałbym jej nazwę Pizzeria Melon bo nie wątpliwie dobra jest jednak reszta potraw kuleje i powinni dać sobie spokój ewentualnie zatrudnić nowego kucharza, na pewno na obiad nie przyjdę więcej, bo szkoda kasy jednak na kawę, piwo to jak najbardziej tylko chyba nie do końca w tym kierunku ma to zmierzać. Zdecydowanie na bardzo duży plus może zasłużyć prywatna sala którą można wynająć na MAŁĄ imprezę okolicznościową w której znajduje się bilard i TV.

• Przepiorka 1 recenzja

12.01.2012, 20:35 napisał:

Stylowe miejsce ze słabą obsługą

Po kilkukrotnym odwiedzeniu tej restauracji mam dość mieszane uczucia. Miejsce pretendujące do miana najlepszej restauracji w mieście rzeczywiście zachwyca wnętrzem. Zarówno architektura jak i wystrój reprezentują wysoki poziom. Dziwi jedynie dekoder telewizyjny niechlujnie zahaczony o ekran telewizora.
    W drzwiach gości wita obsługa wyszukując i wskazując wolny stolik, niestety odwieszenie płaszczy do szatni nie zostało zaproponowane, rozumiem, że duże obłożenie sali spowodowało to niedopatrzenie.
    Do stołu dla sześciu osób niezbyt prędko przyniesiono trzy egzemplarze menu, na przyjęcie zamówienia czekaliśmy około 10 minut.
    Napoje podano dość szybko, kelnerka nie zapamiętała jednak, który z gości zamówił jaki napój, większość postawiła więc na skraju stołu, zapominając o podkładkach pod mokre szklanki.
    Podanie jedzenia nie nastąpiło jednak tak szybko (warto wspomnieć, że ze względu na charakter spotkania zamówiono jedynie pizzę), trwało to bowiem ponad 40 minut podczas których kelnerka stwierdziła, że "zamówienie nie jest gotowe, chyba, że chcę jeść surowe", a wizyta u managera i poinformowanie o niezadowoleniu z czasu realizacji zamówienia oraz jakości obsługi wydała się po fakcie zbędna, gdyż nie był on zorientowany jak zachować się w takiej sytuacji i pozwolił zbulwersowanej kelnerce dalej obsługiwać nasz stolik, nie doczekałem się również przeprosin. Tyle w kwestii obsługi.
    Nie mam żadnych zastrzeżeń co do serwowanych dań. Zarówno tym razem jak i każdego poprzedniego potrawy były rzeczywiście smaczne, a porcje odpowiednie, ukłon w stronę kucharzy.
    Szczególnie mogę polecić pizzę "Cztery sery"; odpowiednio grube ciasto, dobrze doprawiony sos i przyjemnie słona kompozycja serów. Jeśli chodzi o napoje alkoholowe; polecam dobrze przyprawionego grzańca, coś w sam raz na zimowy wieczór.
    Podsumowując jest to stylowe i smaczne miejsce, które wymaga jednak doszkolenia nieprofesjonalnego personelu oraz kierownictwa.

Data wizyty w lokalu: 29 grudnia 2011, godz. 20:00

• Krzyhalski 1 recenzja

03.11.2011, 12:01 napisał:

Niezła kuchnia w fajnym miejscu

Całkiem niedawno na ostrowskim rynku gastronomicznym pojawiło się nowe dziecko. Mellon Pub & Restaurants, bo o nim mowa, usytuowało się na 2 piętrze nowo wybudowanej kamienicy w centrum miasta. Do wnętrz restauracji doprowadzają nas schody i winda.
    Restauracja duża, przestronna, dwupoziomowa z małym tarasem. Urządzona schludnie, nowocześnie, ale bez fajerwerków.
    Menu czytelne, obsługa odpowiednia, nie napastliwa.
    Samo jedzenie bardzo smaczne, nieźle podane, dobrze przyprawione. Porcje spore, ceny średnie choć jak na ostrowskie warunki nie najniższe. Ale klimat lokalu wynagradza to.
    Osobna sprawa to drinki i koktajle. Wyśmienite! Nie ma w Ostrowie lepszej knajpy, jeśli chodzi i wygląd, porcję i smak koktajli, a ich mojito zwala z nóg.
    Podsumowując: polecam z czystym sumieniem na biznesowy lunch lub wieczorną kolację przy koktajlu lub dobrym winie.

Data wizyty w lokalu: 27 października 2011, godz. 19:00

Nowe w okolicy: Ostrów Wielkopolski