Restauracja Zamkowa

gdzie jesteś? województwo: zachodniopomorskie miejscowość: Świdwin
1.3

ul. Niedziałkowskiego 17 78-300 Świdwin
tel: (94) 364-97-12
typ lokalu: restauracja typ kuchni: polska cena dania głównego: 20 - 40 zł

• wojtasso 4 recenzje

06.05.2013, 17:53 napisał:

Jednym słowem: fatalnie

Restauracja Zamkowa w Świdwinie kusi jedynie swoją lokalizacją i tym, że gościła słynną restauratorkę (nie szefową kuchni, a restauratorkę) o inicjałach M. G. Tym też skusiła i mnie.
    To wszystkie plusy, które mógłbym wskazać wspominając o tym miejscu.
    Trzykrotnie próbowałem posmakować tamtejszej kuchni, jednakże moje próby spełzły na niczym. Dwa razy zostałem wyproszony. Powodem było to, iż wieczorem była rezerwacja i jak stwierdziła właścicielka, kucharz nie będzie specjalnie dla mnie przygotowywał czegokolwiek, pomimo tego, iż restauracja była normalnie otwarta. Za trzecim razem sam wyszedłem. Właścicielka zaproponowała mi "resztki z pańskiego stołu", to znaczy resztkę rosołu z obiadu, a dodatkowo odgrzewanego kotleta też z obiadu. Oczywiście na szybko, bo kucharzowi nie opłaca się szykować potrawy z karty specjalnie dla mnie.
    W związku z takim potraktowaniem, jedzenia nie sposób ocenić. Oceniam jedynie komunistyczny wystrój i niemiłą obsługę w postaci samej właścicielki (!). Pozwolę sobie także na ocenę cen, które są stanowczo zawyżone. Chyba właścicielka za sam fakt stąpania pani M.G. po posadzkach lokalu, każe sobie słono płacić.
    Moja ocena jest nieco gorzka, ale głównie jest motywowana faktem, iż miałem wielką ochotę zjeść w tym lokalu, o czym świadczą trzy podejścia, które zakończyły się niepowodzeniem, a szkoda.

Nowe w okolicy: Świdwin