Caffe Crema

gdzie jesteś? województwo: warmińsko-mazurskie miejscowość: Giżycko
3.2

ul. Żeglarska 7 11-500 Giżycko
tel:

• mystic_dream 7 recenzji

18.07.2014, 15:20 napisał:

Fajne miłe miejsce

....z dobrym jedzeniem. Strucla klonowa na ciepło wraz z pysznym grzanym winem stanowi idealne połączenie:).
    Polecam też grillowane kanapki/panini - smaczne, choć cena dość wygórowana.
    Ostatnio trafiłam na wystawę obrazów artystki Vedic Art - jej dzieła pięknie ozdobiły wnętrze i podkreśliły jego klimat:).

Data wizyty w lokalu: lipiec 2014

• mila80 2 recenzje

11.05.2014, 21:40 napisał:

Wielkie rozczarowanie!

Skuszona pozytywnymi opiniami na portalu postanowiłam wybrać się do kawiarni z mężem. I niestety jestem rozczarowana. Obsługa mega ospała, zamówienie musiałam powtarzać dwa razy. Zamówiliśmy szarlotkę na ciepło z lodami, ciasto było albo niedopieczona albo z zakalcem, lody bardzo kiepskiej jakości, dało się wyczuć jakby zamrożony lód, czyli prawdopodobnie nie ze śmietany prawdziwej... cappuccino niby tego nie da się popsuć, ale było niedobre. Mąż zamówił kawę z mlekiem a dostał bez mleka. Z całego zamówienia najlepsza był coca-cola. Więcej tu nie wrócę:(.

Data wizyty w lokalu: 11 maja 2014

• Rainman 2 recenzje

24.09.2013, 18:16 napisał:

Smacznie i przyjemnie

Smacznie i przyjemnie. Bardzo dobra szarlotka własnego wypieku. Są także inne domowe ciasta. Kawy smaczne. Miła obsługa. Fajne lampy:), w miarę normalne ceny. Jasne i czytelne menu.

• aniada 8 recenzji

04.07.2013, 21:21 napisał:

Przyjemnie - ale trochę drogo

Lokal położony w nowo budowanym centrum Giżycka - w przyszłości szykuje się tu nowe centrum miasta z pasażem handlowym i promenadą do portu. Dość fajny wystrój z nastrojową muzyką i miłą obsługą. Obsługa kompetentna, szybko reagująca - nie trzeba długo czekać na podejście do stolika. Fajny pomysł - to duży wybór prasy - aktualne egzemplarze, można poczytać sobie przy kawie. Zamówiliśmy kawę late i strucle klonowa do tego zimne piwko dla męża. Wszystko świeże, smaczne i szybko podane. Jedyny minus to ceny: Late za 13 zł + nieduża strucla za 6,90 to troszkę przesada.

Generalnie polecam, na pewno przynajmniej na jeden raz.

Data wizyty w lokalu: 29 czerwca 2013, godz. 14:00

• Kashpir 156 recenzji

09.01.2012, 12:37 napisał:

Bardzo przyjemna kawiarenka

Szukasz w Giżycku dobrej kawy albo gorącej czekolady? A może zjadłbyś do tego jakieś ciastko? A może szukasz miejsca gdzie można sobie wypić lampkę wina w luźnej atmosferze? I zjeść do wina parę przekąsek? Wydaje się, że Caffe Crema spełnia wszystkie powyższe wymagania. Wpadliśmy tam dwa razy w ciągu dwóch dni podczas „długiego” weekendu styczniowego w Giżycku – drugi raz specjalnie na czekoladę, która w Caffe Crema jest naprawdę świetna – gęsta i aromatyczna, do wyboru również w wersji z bitą śmietaną (choć tej nie próbowaliśmy). Espresso przyrządzane jak należy, podawane ze szklaneczką wody i ziarenkiem kawy w czekoladzie. Jak przystało na dobrą kawiarnię - do wyboru cukier biały i brązowy. Zjedliśmy również firmowy torcik Caffe Crema czekoladowo-śmietanowy, puszysty, podawany z ciepłymi wiśniami w winie. Smaczny, a jedna porcja naszym zdaniem jest wystarczająca dla dwóch osób. Win nie piliśmy, ale wybór jest – kilka gatunków na kieliszki, na butelki łącznie chyba kilkanaście. Do podgryzania przy winie jest specjalna deska różnych specjałów. Ponadto w menu również kanapki/tortille, no i oczywiście lody. Wystrój średni, tworzony głównie przez fotografie mazurskich krajobrazów wiszące na ścianach. Obsługa miła i sprawna. Fajne miejsce do posiedzenia, można również pograć sobie w gry planszowe (scrabble, warcaby i coś jeszcze), których zestaw jest przygotowany dla klientów. Ogólnie bardzo przyjemnie, polecamy.

Data wizyty w lokalu: 08 stycznia 2012, godz. 11:30

• anusiaczek 30 recenzji

27.05.2012, 12:12 napisał:

Wspaniałe miejsce na popołudniową kawę

Miejsce trudne do namierzenia, ponieważ położone na nowej ulicy, której nie można znaleźć na planie miasta. Ale w końcu udało się i poszukiwania warte były nagrody. Kawa mrożona dostępna w wielu wariantach - bardzo smaczna. Jako dodatek pyszne ciasto - torcik Crema z wyśmienitym sosem wiśniowym na winie. Ceny dość przystępne, duża oferta kaw i herbat, każdy znajdzie to coś dla siebie. Spory wybór przepysznych ciast i deserów lodowych. Wystrój bardzo przyjemny i przytulny. Gorąco polecam!

Data wizyty w lokalu: 24 maja 2012, godz. 17:00

• marcopolo1 87 recenzji

18.08.2011, 15:12 napisał:

Jeśli pada deszcz, ale nawet gdy nie pada, wstąp

Do kawiarni trafili moi znajomi, a ja za nimi, w deszczowe popołudnie. Spędziłem tam więcej czasu niż początkowo planowałem, bo deszcz nasilił się. Na początek kawa - na czwórkę z plusem i kawa mrożona - na czwórkę. Desery w dużym wyborze. Ciasta, lody, galaretki. Można też wypić drinka. Miejsca pod parasolami na tarasie i w środku lokalu. Gazety do poczytania. Za każdą zamówioną kawę pieczątka, za dziesięć pieczątek dowolna kawa gratis. Wystrój nowoczesny. Plus za wygodne fotele.

Data wizyty w lokalu: 06 sierpnia 2011, godz. 18:00

• Missy_Seepy 3 recenzje

06.01.2012, 15:14 napisał:

Takiego właśnie miejsca brakowało w Giżycku!:)

Strasznie się cieszę, że w Giżycku wreszcie powstała prawdziwa kawiarnia, z chilloutową muzyczką, wyborem kaw dużo większym niż biała i czarna:) i na dodatek usytuowana w samym środku miasta. Można tam bardzo przyjemnie spędzić czas, zwłaszcza jak ma się ochotę na pogaduchy bez konieczności przekrzykiwania głośnej muzyki lub innych gości, a przy okazji wszamać lub wypić coś smacznego. Klientela zróżnicowana - od młodych ludzi, zakochanych parek, po spotkanka oldboy'ów;), ale myślę, że każdy poczuje się tam swobodnie. Dla bardziej imprezowych dusz - serwują również alko, w tym pycha grzańce. Plus za gazety i gry planszowe. Polecam!

Data wizyty w lokalu: 29 grudnia 2011, godz. 20:00

Nowe w okolicy: Giżycko