Euforia

gdzie jesteś? województwo: mazowieckie miejscowość: Legionowo
3.3

ul. Słowackiego 2 b 05-120 Legionowo (blisko stacji)
tel: (22) 774-04-50
typ lokalu: pub, restauracja typ kuchni: międzynarodowa, polska, grecka, sałatki, przekąski cena dania głównego: 20 - 40 zł

• Zdeniek 203 recenzje

28.07.2011, 22:18 napisał:

W menu podają kaloryczność wszystkich dań

Wracaliśmy prawie jak partyzanci z Lasów Chotomowskich po naszej wyprawie. Zmęczeni i wygłodniali, ale dumni z naszego dokonania. Postanowiliśmy uregulować zaburzoną gospodarkę wodną naszych organizmów, jak również wspomóc je wartościowymi składnikami odżywczymi. Udało nam się znaleźć lokal, który na zewnątrz miał ogródek. W środku wystrój dość skromny, ale czysto. O tej porze byliśmy jedynymi gośćmi. Z głośników sączyły się same hity. Usiedliśmy i otworzyliśmy kartę menu, gdzie zaskoczyło nas, że przy wszystkich daniach podana jest kaloryczność. Bardzo ciekawe rozwiązanie. Do picia wzięliśmy butelkowego Ciechana za 7 zł, który został sprawnie przelany do szklanek. Oprócz Ciechana są jeszcze masowe piwa. Na przystawkę zamówiliśmy oscypki grillowane z żurawiną 3 szt. 12 zł, następnie zupę grecką za 8 zł. Zupa była bardzo smaczna i pożywna. Miała w sobie między innymi czarne oliwki, pomidory oraz groszek. Na główne danie spróbowaliśmy filet z kurczaka faszerowany suszonymi pomidorami w sosie chrzanowym (ciekawe) oraz surówkami i cienkimi talarkami z ziemniaków za 26 zł. Najedliśmy się i rozłożyliśmy się wygodnie na kanapach. Obsługa jest miła i sympatyczna. Można płacić kartą. Toaleta jest czysta. Lokal prowadzi dość szeroką działalność gastronomiczną: dowóz, catering, organizacja imprez, układanie diety, ale także kulturalną: karaoke, koncerty, imprezy taneczne i wieczory tematyczne. W piątki i soboty lokal czynny do 1:00 w nocy. Ciekawe, co wtedy się tam dzieje? W trakcie naszego pobytu jakaś pani dokonała rezerwacji stolika. Może w sobotnie wieczory trudno tam o miejsce? Lokal w porządku, jeśli ktoś jest głodny lub spragniony. Jak będę w okolicy i będę głodny, to przyjdę.

Data wizyty w lokalu: 16 lipca 2011, godz. 16:00

• skyline80 1 recenzja

08.07.2012, 20:41 napisał:

Bardzo miłe miejsce na spotkanie w gronie znajomych

Witam. 7.07.2012 urządziliśmy wraz z mężem uroczysty obiad w Euforii. Jedzenie było bardzo dobre, zgodne z naszym oczekiwaniem, a obsługa wyjątkowo miła i profesjonalna. Polecam ten lokal na kameralne przyjęcia rodzinne, bądź w gronie znajomych. Katarzyna i Piotr

Nowe w okolicy: Legionowo