Pizzeria Drzazga

gdzie jesteś? województwo: śląskie miejscowość: Częstochowa
4.0

ul. Wieluńska 4 42-217 Częstochowa (lokal przeniesiony z ul. Racławickiej)
tel: (34) 365-44-44
typ lokalu: pizzeria typ kuchni: pizza, sałatki, przekąski cena dania głównego: 20 - 40 zł

• Waspin 4 recenzje

15.03.2013, 11:50 napisał:

Dobra, duża pizza

Zamawiałem stamtąd kilka razy pizzę i dania obiadowe.
    Pizza jest w 3 rozmiarach, średnim spokojnie mogą się najeść 2 osoby, ten największy jest naprawdę gigantyczny.
    Dla mnie dużym atutem jest możliwość skomponowania własnej pizzy, niezależnie od tego ile ma na niej być składników. Dodatkowym atutem jest to, że pizzeria nie skąpi i dodaje odpowiednich ilości składników w stosunku do wielkości pizzy. Wszystkiego jest dużo i da się poczuć (wybrany wcześniej) smak.
    Minusem może być ciasto nie kazdy lubi dosyć grube i lekko ciągnące, ale to raczej kwestia preferencji.
    Dania obiadowe zrobione sumiennie, bez "wpadek" ale też bez jakiegoś niesamowitego polotu.
    W każdym razie jedzenie dobre i warte swojej ceny.

• WMWM 7 recenzji

09.03.2013, 00:03 napisał:

Superpizza w Częstochowie

Jakiś czas temu zupełnie przypadkiem trafiliśmy do Drzazgi, lepiej nie mogliśmy trafić. Duży plus za świetny pomysł z własnymi kompozycjami pizzy. (W pizzerii nie ma narzuconych propozycji pizzy, spośród ponad 30 składników komponujemy je sami). Zamówiliśmy pizzę lekko na ostro z sosem tabasco, kurczakiem wędzonym, kukurydzą, cebulą i papryką. Była pyszna, dużo składników, 45 cm pizza zupełnie wystarczyła, żeby zaspokoić duży głód 2 dorosłych osób. Obiad się udał, wyszliśmy najedzeni. Na pewno jeszcze nie raz tam wrócę.

Oby tak dalej. Trzymajcie poziom :).

• kolka_wet 4 recenzje

25.03.2012, 16:01 napisał:

Miło i smacznie

Pizze, którą tam jedliśmy z mężem, wymyśliliśmy sami. Klient dobiera sobie składniki do bazy, a że i ciasto bardzo dobre (nie zachwyci wielbicieli suchej, strzelającej w zębach pizzy) i składniki dobre jakościowo hojnie rozrzucone na cieście i sosy (czosnkowy i pomidorowy) całkiem fajne, to można sobie zrobić bardzo smaczne jedzenie. Sałatki,które podejrzałam na sąsiednich stolikach, również zachęcają do spróbowania.
    Jedyne minusy - niewiele miejsca, a na piętro prowadzą dość strome schody. Minusy równoważy przyjemny wystrój, taki trochę na stary dworek i dyskretna obsługa.

Data wizyty w lokalu: 18 marca 2012

Nowe w okolicy: Częstochowa